sylwetka

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jak skutecznie zadbać o swą figurę w lato

Lato to wyjątkowo znakomita pora na dbanie o swoje zdrowie i sylwetkę. Z pewnością warto rozszerzyć systematycznie wykonywane ćwiczenia jakimś interesującym sportem, którym można zajmować się w lato – przykładowo yogą w zielonych obszarach bądź wodnym aerobikiem podczas urlopu nad wodą. Nie warto jednakże zaniedbywać też tego, co umie oferować doskonała siłownia – pewne ćwiczenia da się robić wyłącznie tam, ze względu na specjalny sprzęt.

Większość osób lubi od czasu do czasu napić się alkoholu, ale czy będąc na diecie to właściwy pomysł?

alkohol na diecie
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
Jak powszechnie wiadomo, alkohol „pomaga” w nawiązywaniu znajomości, rozkręca zabawę i powoduje, że jesteśmy weselsi (choć to oczywiście nie reguła). Nie da się jednakże ukryć, że jego obecność na imprezie nierzadko sprawia, że ludzie, którzy dbają o własną sylwetkę w pewnym momencie mogą przestać się kontrolować i sięgają po coraz więcej. Czy oznacza to, że jeśli jesteśmy na diecie powinniśmy całkowicie zrezygnować ze wszelkich rodzajów alkoholu? Okazuje się, że nie. Na szczęście małe dawki niektórych trunków wcale nie szkodzą, jednak nasza samokontrola winna sprawić, że na nich poprzestaniemy.

Błonnik oczyszczający oraz babka płesznik ziarno

zdrowe warzywa
Author: pulaw
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób w naszym kraju odżywia się dziś niezwykle świadomie. Jeszcze lepiej łączymy poszczególne składniki naszych dań. Dobrze jest na bieżąco sprawdzać aktualne oferty sklepów ekologicznych. Przeważnie bowiem możemy wyszukać produkty, jakich nie znaliśmy, a jakie okażą się znakomitym dodatkiem do dań dla całej rodziny. Babka płesznik to roślina, jakiej wszystkie właściwości są wyjątkowo zbliżone do cech siemienia lnianego.

Czy istnieją dzisiaj skuteczne metody chirurgicznego leczenia otyłości?

otyłość
Author: Poprostuzdrowo.pl
Source: Poprostuzdrowo.pl
Duża część z nas doskonale wie, że zachowanie świetnej sylwetki w dzisiejszych czasach jest przez nas niebywale pożądane. Nasza postawa oraz wizerunek ma niejednokrotnie duży wpływ na wiele czynników naszego życia codziennego. Chociaż przyzwyczailiśmy się rzec, że to nie szata to ozdabia człowieka, to pomimo tego posiadanie ładnego ciała jest w stanie bardzo mocno nam pomóc. Na nieszczęście w wielu przypadkach nasze ciało nie wygląda tak, jakbyśmy tego pożądali.

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że aby mieć szczupłą sylwetkę i zdrowe ciało, to trzeba regularnie ćwiczyć

ćwiczenia
Author: ezran
Source: http://www.sxc.hu
Nikt nie podważa istoty treningu w naszym życiu. Wydaje się to być szczególnie istotne w XXI wieku.


W dzisiejszych czasach duża część osób prowadzi siedzący tryb życia.

W jaki sposób można dziś efektywnie i na długo czas wyeliminować dodatkowe kilogramy?

dieta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Nowoczesne społeczeństwo wywiera naprawdę bardzo duży nacisk na posiadanie szczupłej i wysportowanej sylwetki. Nie należy się w związku z tym dziwić, że wiele osób decyduje się na odchudzanie, a dużą popularnością charakteryzują się różnego rodzaju diety, które niestety nie zawsze są bezpieczne i zdrowe. Z drugiej strony jednak można obecnie mówić o epidemii otyłości. Niepokojący odsetek osób w społeczeństwach rozwiniętych boryka się z tym problemem, który coraz częściej dotyczy też dzieci. Jak w takim razie można efektywnie pozbyć się nadprogramowych kilogramów, bez niebezpieczeństwa dla własnego zdrowia?

Pages