tłuszcz

Medycyna estetyczna – jakie zabiegi cieszą się obecnie największym zainteresowaniem wśród klientów?

Zabieg
Author: www.homejobsbymom.com
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób walczy z dużymi kompleksami, które utrudniają im życie. Niestety, często jest to spowodowane znaczącym naciskiem społecznym na atrakcyjność wizualną. Wyretuszowane okładki popularnych czasopism, drobiazgowo zaplanowane sesje zdjęciowe – to wszystko zasadza w ludziach wyimaginowane wymagania w stosunku do własnego ciała.

Która żywność od Marty Kawczyk będzie najlepsza dla Twojej figury?

ekologiczne jedzenie
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
W czasach internetu dużo osób w naszym kraju prowadzi własne blogi. Mogłyby to być blogi modowe czy też z poradami kulinarnymi. Jedną z tego typu osób jest Marta Krawczyk. O czym opowiada jej blog, opiszemy w tym tekście.

Jak bez nadmiernego wysiłku zapewnić sobie zdrowe odżywianie

Powszechnie wiadomo, że nasza wysportowana sylwetka jest tematem pożądania znaczącej części z nas. To bowiem, w jaki sposób się prezentujemy, odnajduje w wielu przypadkach swoje odbicie w licznych życiowych sytuacjach. W związku z takim stanem spraw czynimy rozległe wysiłki, aby efektywnie usunąć z naszego ciała zbędne i zarazem szpecące nas kilogramy tłuszczu. W dniu dzisiejszym istnieje niezmiernie wiele rozwiązań tego rodzaju kłopotów, jednakże bez wątpienia nie uda się nam uzyskać zauważalnych rezultatów bez naszego samozaparcia oraz wytrwałości w działaniu.

Lipofilling, czyli powiększanie biustu własnym tłuszczem

witamina
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Lipofilling piersi to chirurgiczna procedura, która polega na powiększeniu biustu poprzez uzupełnienie ich własną tkanką tłuszczową.


Sposobem tym możemy stracić kilka centymetrów w miejscach, gdzie jest ich za dużo a także zyskać kilka tam, gdzie ich potrzebujemy.

Czy sama liposukcja bez ćwiczeń oraz diety to właściwy pomysł? O czym warto wiedzieć?

urządzenie dezynfekujące
Author: YUCHIA CHUNG
Source: http://www.flickr.com
Nie jest prosto osiągnąć wymarzoną wagę, tym bardziej gdy na każdym kroku tyle pokus. Ci, którzy walczą z dodatkową ilością kilogramów mają tym ciężej, im dłuższy czas trwało osiągniecie takiego stanu.

W jakich sytuacjach korzystnie stosować białko w proszku? Jakiego rodzaju ma ono zalety? O jakich kwestiach nie zapominać?

zaburzenia
Author: Tony Alter
Source: http://www.flickr.com
Białko w proszku jest ważnym suplementem diety, ale również jest to popularna odżywka dla sportowców. Białko jest naprawdę istotne, bo stanowi jeden z trzech makroskładników w diecie każdej osoby.

Pages