medycyna

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Badania ultradźwiękowe są w całości bezpieczne

badanie
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Ważną rolę w diagnostyce spełniają badania nieniszczące

Kiedy jakiś produkt pobierany będzie do badań chcemy mieć pewność, że nic się z nim nie stanie, że powróci on do nas w stanie nienaruszonym i będzie można jeszcze z niego skorzystać, lub wykorzystać go do powtórnego wykonania badań.

Które zabiegi ginekologii estetycznej są obecnie popularne?

zabieg
Author: Optopol
Source: Optopol
Duża część z nas niezmiernie dobrze wie, że nasz prywatny wygląd jest pewną z wartości, jaką chcemy zachować za wszelaką cenę. Dobry wygląd oraz nasze samopoczucie połączone z tym faktem jest bowiem istotnym czynnikiem dającym nam siłę do normalnego funkcjonowania. Niemniej jednak dobrze wiemy, że nasze ciało nie jest doskonałe. W czasie naszego życia mogą nam w szeregu przypadków przytrafić się sytuacje, gdy będziemy zmuszeni do poprawienia poniektórych elementów swojego ciała.

Operacje plastyczne, które przeprowadza klinika medycyny estetycznej

Załoga lekarzy
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Zapotrzebowanie na drogie usługi chirurgów plastycznych rośnie bezustannie, bo piękna twarz, bądź elegancka sylwetka stały się tym samym elementem dobrego stylu jak markowa suknia, garnitur, czy biżuteria. Operacjom plastycznym częściej poddają się kobiety, które potrzebują udoskonalić nie tylko własny wizerunek, lecz też jakość życia. Za sprawą zabiegów pozbywają się kompleksów, czują się pewnie, są gotowe na śmiałe życiowe wyzwania.

Jagody z dalekich stron

jagody acai
Author: Matt Lavin
Source: www.flickr.com
Długie, pogodne życie to wieczne marzenie każdego człowieka. Już w dalekiej przeszłości mówiono o nim w bajkach i legendach, których bohaterowie poszukiwali źródła wody, zapewniającej wieczną młodość oraz zdrowie. W dzisiejszych czasach postęp nauki i techniki, w szczególności biotechnologii widocznie nas przybliżył do spełnienia tego pragnienia.

Czym są badania prenatalne i z jakiego powodu charakteryzują się obecnie tak dużym zainteresowaniem?

ciąża
Author: kjg photos (Kristin Jona)
Source: http://www.flickr.com
Kobiety w ciąży starają się najczęściej możliwie jak najlepiej troszczyć się o własne zdrowie, gdyż mają świadomość tego, że ich wybory oddziałują na zdrowie dziecka, a ono dla każdej matki jest najważniejsze. Czasami jednakże nie wszystko zależy od rodziców. Bywa, że dziecko ma wady wrodzone. Ich wykrycie umożliwiają właśnie badania prenatalne, które dziś odznaczają się dość dużą popularnością. Z jakiego powodu?

W jaki sposób właściwie urządzić nasz gabinet medyczny?

gabinet lekarski
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Duża część z nas wyjątkowo dobrze wie, że zdrowie jest jedną z najogromniejszych wartości, którymi może rozporządzać człowiek podczas swojego życia. Jego posiadanie pozwala nam pomyślnie działać w otaczających nas warunkach rzeczywistości, na czym najbardziej nam zależy. Uświadomić sobie jednak powinniśmy, że jest ono w pewnym sensie wyczerpywanym dobrem, skutkiem tego nasza troska o jego kondycję jest jak w największym stopniu wskazana.

Pages