medycyna

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Operacje plastyczne, które przeprowadza klinika medycyny estetycznej

Załoga lekarzy
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Zapotrzebowanie na kosztowne usługi chirurgów plastycznych wzrasta cały czas, bo ładna buzia, czy elegancka figura stały się takim samym elementem dobrego stylu jak elegancka suknia, garnitur, lub biżuteria. Operacjom plastycznym częściej poddają się kobiety, które potrzebują polepszyć nie tylko własny wygląd, ale też jakość życia. Dzięki zabiegom pozbywają się kompleksów, czują się pewnie, są zdecydowane na nowe życiowe wyzwania.

Badania ultradźwiękowe są w całości bezpieczne

badanie
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Ważną rolę w diagnostyce spełniają badania nieniszczące

Kiedy jakiś produkt pobierany będzie do badań chcemy mieć pewność, że nic się z nim nie stanie, że powróci on do nas w stanie nienaruszonym i będzie można jeszcze z niego skorzystać, lub wykorzystać go do powtórnego wykonania badań.

W jaki sposób dobrać należyty gabinet lekarski dla młodej matki

ginekolog
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Nie jesteśmy społeczeństwem bardzo dbającym o własne zdrowie, do lekarzy chodzimy rzadko. Oczywiście większa część z nas w pierwszej chwili powie, że jest to wina niedofinansowania służby zdrowia, i w pewnej części jest to prawdą - mało kto posiada dość cierpliwości by czekać na najprostsze badanie parę miesięcy lub rok. Nie jest to zresztą jedynie kwestia braku funduszy w publicznym woreczku z inskrypcją "zdrowie" ale również nierzadko niewystarczająca liczba fachowców, a zatem kwestia edukacji.

Korzystajmy z naturalnych metod, by długo cieszyć się zdrowiem. Jest wiele takich metod

sklep z herbatą
Author: ESSIAC®
Source: ESSIAC®
Zazwyczaj, czy jesteśmy zdrowi czy może narzekamy na jakieś dolegliwości, powinniśmy zaufać naturze i i starać się leczyć zgodnie z naturalnymi sposobami. Naturalna medycyna to wiele ciekawych rozwiązań, niektóre zna każdy z nas, inne mogą wydawać się dziwne i niezwykłe, ale także skuteczne. Czasem jednak nie trzeba szukać daleko, bo rozwiązanieznajduje się na wyciągnięcie ręki. Wystarczyzastanowić się co znajduje się w naszej kuchni, jaką mamy herbatę? Może brakować nam rodzajów herbat zawierających bogactwo składników odżywczych. Popularnością cieszą się herbaty czarne i zielone, warto jednak pamiętać również o herbacie białej.

Troszczmy się o swoje zdrowie wykorzystując różne rozwiązania

zdrowie
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wielu z nas przywiązuje dużą uwagę zarówno do tego, aby zdrowo się odżywiać, jak i prowadzić odpowiedni tryb życia. To rzecz jasna jak najbardziej jest bardzo dobre podejście. Warto przy tym stosować też konkretne leki oraz suplementy, jeśli nasz organizm tego potrzebuje i jeśli takie są zalecenia lekarza, aby doprowadzić się do należytego stanu. Jeśli o to chodzi konieczne są też rzecz jasna systematyczne wizyty kontrolne u lekarza.

Czy istnieją dzisiaj skuteczne metody chirurgicznego leczenia otyłości?

otyłość
Author: Poprostuzdrowo.pl
Source: Poprostuzdrowo.pl
Duża część z nas świetnie wie, że utrzymanie kapitalnej sylwetki w dzisiejszych czasach jest przez nas niezmiernie pożądane. Nasza postawa oraz wygląd ma w szeregu przypadków duży wpływ na mnóstwo czynników naszego życia powszedniego. Chociaż przyzwyczailiśmy się mawiać, że to nie szata to ozdabia człowieka, to niemniej jednak posiadanie ładnego ciała jest w stanie niezmiernie mocno nam pomóc. Niestety w szeregu przypadków nasze ciało nie wygląda tak, jakbyśmy tego pożądali.

Pages