medycyna

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Pięknym chciałby być każdy jeden z nas

kosmetyka
Author: Magic Madzik
Source: http://www.flickr.com
Wielu dąży do bycia właśnie takim wszelkimi dostępnymi środkami. Jedni ćwiczą, aby zatrzymać zgrabną sylwetkę, porzucają nałogi, aby cera odzyskała młodzieńczy blask, jeszcze inni brną dalej i korzystają z innowacyjnych rozwiązań chirurgii plastycznej, poddając się różnym zabiegom.

Jagody z dalekich stron

jagody acai
Author: Matt Lavin
Source: www.flickr.com
Długie, szczęśliwe życie to wieczne marzenie każdego z nas. Od zarania dziejów słyszeliśmy o nim w baśniach i legendach, których śmiałkowie poszukiwali źródła wody, ofiarującej wieczną młodość i zdrowie. Trwający postęp nauki i techniki, w szczególności biotechnologii niezwykle nas przybliżył do spełnienia tego pragnienia.

Operacje plastyczne, które przeprowadza klinika medycyny estetycznej

Załoga lekarzy
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Zapotrzebowanie na kosztowne usługi chirurgów plastycznych rośnie cały czas, bo zadbana twarz, czy elegancka figura stały się takim samym detalem dobrego stylu jak stylowa sukienka, garnitur, lub biżuteria. Operacjom plastycznym częściej poddają się kobiety, które potrzebują skorygować nie tylko własny wygląd, ale także jakość życia. Dzięki zabiegom pozbywają się kompleksów, czują się pewnie, są zdecydowane na nowe życiowe wyzwania.

Badania ultradźwiękowe są w całości bezpieczne

badanie
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Ważną rolę w diagnostyce spełniają badania nieniszczące

Kiedy jakiś produkt pobierany będzie do badań chcemy mieć pewność, że nic się z nim nie stanie, że powróci on do nas w stanie nienaruszonym i będzie można jeszcze z niego skorzystać, lub wykorzystać go do powtórnego wykonania badań.

Które zabiegi ginekologii estetycznej są obecnie popularne?

zabieg
Author: Optopol
Source: Optopol
Duża część z nas niezmiernie dobrze wie, że nasz prywatny wygląd jest pewną z wartości, jaką chcemy zachować za wszelaką cenę. Dobry wygląd oraz nasze samopoczucie połączone z tym faktem jest bowiem istotnym czynnikiem dającym nam siłę do normalnego funkcjonowania. Niemniej jednak dobrze wiemy, że nasze ciało nie jest doskonałe. W czasie naszego życia mogą nam w szeregu przypadków przytrafić się sytuacje, gdy będziemy zmuszeni do poprawienia poniektórych elementów swojego ciała.

Czym są badania prenatalne i z jakiego powodu charakteryzują się obecnie tak dużym zainteresowaniem?

ciąża
Author: kjg photos (Kristin Jona)
Source: http://www.flickr.com
Kobiety w ciąży starają się najczęściej możliwie jak najlepiej troszczyć się o własne zdrowie, gdyż mają świadomość tego, że ich wybory oddziałują na zdrowie dziecka, a ono dla każdej matki jest najważniejsze. Czasami jednakże nie wszystko zależy od rodziców. Bywa, że dziecko ma wady wrodzone. Ich wykrycie umożliwiają właśnie badania prenatalne, które dziś odznaczają się dość dużą popularnością. Z jakiego powodu?

Pages