badanie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jak zwalczyć nietrzymanie moczu - objaśnienie problemu, objawy i sposoby leczenia

szpital
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Nietrzymanie moczu to niezwykle wstydliwy problem dla osób, które chorują na tę przypadłość. Często zdarza się tak, że chorzy wcale nie wybierają się do lekarza, ponieważ jest to dla nich zbyt krępujące. Liczby potwierdzają, że do choroby nie przyznaje się ok. 1/3 chorujących. Aktualnie problem nietrzymania moczu dotyczy od 4 do 5 milionów Polaków. dwukrotnie częściej chorują kobiety.

Niezbyt wyraźnie widzisz? Spójrz, co powinieneś zrobić i gdzie się udać, by móc sobie pomóc

słaby wzrok
Author: JZO
Source: JZO
Zmysł wzroku jest bardzo istotny dla każdego człowieka. Dzięki niemu możemy sprawnie się poruszać, czytać i pisać, oglądać świat i podziwiać piękno. Niestety nie zawsze go doceniamy tak bardzo, jak powinniśmy. Dopiero, kiedy zaczyna szwankować, zauważamy, jak ciężko mogłoby być bez niego. W dzisiejszych czasach w Polsce wzrok sprawdza się już maluchom.

Badania ultradźwiękowe są w całości bezpieczne

badanie
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Ważną rolę w diagnostyce spełniają badania nieniszczące

Kiedy jakiś produkt pobierany będzie do badań chcemy mieć pewność, że nic się z nim nie stanie, że powróci on do nas w stanie nienaruszonym i będzie można jeszcze z niego skorzystać, lub wykorzystać go do powtórnego wykonania badań.

W przypadku, jeśli są trudności z zajściem w ciążę, potrzeba poszukiwać przyczyny i sposobu na na zostanie rodzicami

słońce
Author: gnuckx
Source: http://www.flickr.com
Dużo par marzy o tym, że zostanie rodzicami, lecz nieraz okazuje się, że pojawiają się trudności z zapłodnieniem. W sytuacji jeśli przez dłuższy okres nie udało się zajść w ciążę, trzeba udać się do lekarza i przeprowadzić pełną gamę badań, jaką zaleci.

O serce troszczyć się powinniśmy szczególnie. Pamiętaj o EKG!

Ekg
Author: speedoglyn1
Source: http://www.flickr.com
Kiedy ktoś powie serce – widzisz życie, więc w momencie problemów z sercem, zlany potem zastanawiasz się, co będzie z tym życiem. Nie przeżywaj, nie wszystkie komplikacje, które rozszerzasz do granic niebotycznych, oznaczają zawsze coś strasznego. Serce, jak każdy narząd posiada swoje złe dni, i choć bez przerwy zabiegane, zadbane i monitorowane cały czas, będzie potężne niczym dzwon przez wiele lat.

O okolicznościach w jakich poszukujemy doktora, który specjalizuje się w leczeniu chorób powiązanych z jakością widzenia

okulary
Author: Dennis Lucht
Source: http://www.flickr.com
Choroby i inne nieszczęścia towarzyszą istotom ludzkim od zawsze. Pragnąc przeżyć, nasi przodkowie sporządzali, a później aplikowali sobie najróżniejsze preparaty, o których teraz nikt nawet nie pomyśli. Bądź co bądź efektywność kuracji była wątpliwa, wyzdrowienie stawało się sprawą fortunnego zbiegu okoliczności, a schorzenia oczu nie były tutaj wyjątkiem.

Pages