ginekologia

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Badania ultradźwiękowe są w całości bezpieczne

badanie
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Ważną rolę w diagnostyce spełniają badania nieniszczące

Kiedy jakiś produkt pobierany będzie do badań chcemy mieć pewność, że nic się z nim nie stanie, że powróci on do nas w stanie nienaruszonym i będzie można jeszcze z niego skorzystać, lub wykorzystać go do powtórnego wykonania badań.

Które zabiegi ginekologii estetycznej są obecnie popularne?

zabieg
Author: Optopol
Source: Optopol
Duża część z nas niezmiernie dobrze wie, że nasz prywatny wygląd jest pewną z wartości, jaką chcemy zachować za wszelaką cenę. Dobry wygląd oraz nasze samopoczucie połączone z tym faktem jest bowiem istotnym czynnikiem dającym nam siłę do normalnego funkcjonowania. Niemniej jednak dobrze wiemy, że nasze ciało nie jest doskonałe. W czasie naszego życia mogą nam w szeregu przypadków przytrafić się sytuacje, gdy będziemy zmuszeni do poprawienia poniektórych elementów swojego ciała.

Współczesna ginekologia

Modelka
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach możemy rzeczywiście sporo zrobić z kobiecym ciałem. Jeżeli kobiecie coś nie pasuje to musi jedynie znaleźć opcję, która pomoże jej to zmienić. Jeśli nie lubimy naszego nosa, możemy to skorygować, jeśli chcemy mieć większy biust, z tym również nie będzie problemu, a jeśli nie pasuje nam to jak prezentują się nasze intymne części ciała, to również możemy polepszyć ich wygląd.

Kiedy i z czym kobieta powinna pojawić się w poradni chorób kobiecych?

Lekarz
Author: Kurhan
Source: http://www.sxc.hu
Ginekologia to ogromnie ważna dyscyplina medycyny. Interesuje się wieloma ważnymi aspektami związanymi z poczęciem nowego życia. Ginekologia to ogół postępowań mających związek z profilaktyką oraz terapią chorób które dotykają kobiecy układ płciowy. Jest to poradnictwo jak też rozwiązywanie problemów w zakresie zaburzeń miesiączkowania, terapia stanów zapalnych pochwy, terapia bezpłodności, stosowanie antykoncepcji a także ogrom dalszych działań, jakie mają wpływ na niezakłócony płciowy rozwój pań.