figura

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Większość osób lubi od czasu do czasu napić się alkoholu, ale czy będąc na diecie to właściwy pomysł?

alkohol na diecie
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
Jak powszechnie wiadomo, alkohol „pomaga” w nawiązywaniu znajomości, rozkręca zabawę i powoduje, że jesteśmy weselsi (choć to oczywiście nie reguła). Nie da się jednakże ukryć, że jego obecność na imprezie nierzadko sprawia, że ludzie, którzy dbają o własną sylwetkę w pewnym momencie mogą przestać się kontrolować i sięgają po coraz więcej. Czy oznacza to, że jeśli jesteśmy na diecie powinniśmy całkowicie zrezygnować ze wszelkich rodzajów alkoholu? Okazuje się, że nie. Na szczęście małe dawki niektórych trunków wcale nie szkodzą, jednak nasza samokontrola winna sprawić, że na nich poprzestaniemy.

Opcje gwarantowane przez trenera osobistego z Katowic

trener osobisty
Author: torbakhopper
Source: http://www.flickr.com
Biorąc pod uwagę to, co może zaoferować nam trener osobisty jako miasto dokładnie wyróżniają się na tle innych profesjonalizmem naszych specjalistów. Bogata, a co najistotniejsze dla potencjalnych klientów, dokładnie dopasowywana oferta pozwala zgubić nadprogramowe kilogramy oraz zadbać stuprocentowo o formę. Kondycja fizyczna jest znacząca o każdej porze roku, więc warto systematycznie dbać o siebie. Trener osobisty dokłada wszelkich starań do zastosowania szczególnie korzystnych środków.

Najlepsze wskazówki jak schudnąć

Author: Vitana
Coraz bardziej zbliżają się letnie miesiące, a wraz z nimi powracający co roku dylemat, z którym muszą borykać się głównie nastolatki – jak nieźle wyglądać w kostiumie kąpielowym i odrobinę schudnąć przed latem. Zwykle zaczynamy po raz pierwszy myśleć o zgubieniu nadprogramowych kilogramów wiosną, kiedy zaczyna się sezon na trochę lżejsze ubrania. Wtedy sporo z nas zaczyna zauważać dodatkowe kilogramy, które zostają na naszym ciele po zimie. Jeżeli Ty również zastanawiasz się, jak pozbyć się zbędnych kilogramów i przed wakacjami zachwycić wszystkich swoją piękną figurą, wówczas bez wątpienia nasz poradnik jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.

Suplementy jako dodatki do codziennej diety

Suplementy są dodatkami do naszej diety, które będą dodatkiem. Są to dodatki, które uzupełniają niedobory np. witamin w naszym organizmie. Pozwalają one na lepsze samopoczucie czy szybsze zgubienie zbędnych kilogramów. Suplementy diety możemy zakupić w postaci pigułek, napojów lub batoników.

Trening redukcyjny musi być rzetelnie przeanalizowany

Rowerek treningowy
Author: + Rainbow +
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej uwagi rozpoczynamy poświęcać własnemu ciału. Teraz bardzo dużo uwagi przykłada się na to, w jaki sposób troszczymy się o swoje zdrowie i własne ciało. Proponowanych jest coraz więcej diet oraz jednocześnie też mamy szansę się spotkać z różnorakiego typu treningami, które powinny spowodować, że nasze ciało będzie się prezentowało znacznie wspanialej.

Rodzaje treningu

Ćwiczenia na dbam-o-siebie.pl
Source: http://dbam-o-siebie.pl/

W zdrowym ciele zdrowy duch, jak twierdzi dawne powiedzenie. Wobec tego powinno się zadbać o nie każdego dnia. Dobra dieta i sport są to podstawy dobrego zdrowia i atrakcyjnego wyglądu. Te dwa składniki przynoszą energię potrzebną codziennie, wydłużają długość życia, ulepszają odporność. Można by długo wymieniać.
Dzisiejsi naukowcy zgadzają się ze sobą odnośnie do tego, iż osoby często uprawiające sport i właściwie się odżywiające mają wyższą wytrzymałość na stres a, także mniej cierpią na problemy z koncentracją. W dodatku zdrowe życie to nieraz czysta radość. Każdy lubi jeździć na rowerze albo grać w piłkę nożną dzięki czemu spalanie tkanki tłuszczowej może kojarzyć się z nie lada frajdą. Współcześnie łatwo dostępni są osobiści trenerzy i na każdym osiedlu istnieje siłownia.