figura

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Najlepsze wskazówki jak schudnąć

Author: Vitana
Coraz bardziej zbliżają się ciepłe miesiące, a wraz z nimi powracający co roku problem, z którym muszą zmierzyć się między innymi dziewczyny – jak dobrze wyglądać w kostiumie kąpielowym i odrobinę schudnąć przed urlopem. Często zaczynamy po raz pierwszy myśleć o zrzuceniu zbędnych kilogramów wiosną, kiedy zaczyna się sezon na trochę lżejsze ubrania. Wtedy wiele z nas zaczyna dostrzegać dodatkowe kilogramy, które pozostają na naszym ciele po zimie. Jeżeli Ty także zastanawiasz się, jak pozbyć się zbędnych kilogramów i przed wakacjami zachwycić wszystkich swoją ładną figurą, wówczas bez wątpliwości nasz poradnik jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.

Rodzaje treningu

Ćwiczenia na dbam-o-siebie.pl
Source: http://dbam-o-siebie.pl/

W zdrowym ciele zdrowy duch, jak twierdzi dawne powiedzenie. Wobec tego powinno się zadbać o nie każdego dnia. Dobra dieta i sport są to podstawy dobrego zdrowia i atrakcyjnego wyglądu. Te dwa składniki przynoszą energię potrzebną codziennie, wydłużają długość życia, ulepszają odporność. Można by długo wymieniać.
Dzisiejsi naukowcy zgadzają się ze sobą odnośnie do tego, iż osoby często uprawiające sport i właściwie się odżywiające mają wyższą wytrzymałość na stres a, także mniej cierpią na problemy z koncentracją. W dodatku zdrowe życie to nieraz czysta radość. Każdy lubi jeździć na rowerze albo grać w piłkę nożną dzięki czemu spalanie tkanki tłuszczowej może kojarzyć się z nie lada frajdą. Współcześnie łatwo dostępni są osobiści trenerzy i na każdym osiedlu istnieje siłownia.

Trening redukcyjny musi być rzetelnie przeanalizowany

Rowerek treningowy
Author: + Rainbow +
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy zabiegać o swoją sylwetkę. Obecnie bardzo sporo uwagi zwraca się na to, w jaki sposób dbamy o własne zdrowie oraz swoje ciało. Oferowanych jest znacznie więcej diet i równocześnie też mamy szansę się spotkać z różnorakiego rodzaju treningami, które powinny powodować, że nasze ciało będzie się prezentowało znacznie piękniej.