rozwiązanie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Prowadzisz swoją działalność gospodarczą? Czy wiesz, że powinieneś zorganizować dla praktycznie każdego pracownika szkolenie BHP?

Ogłoszenia
Author: Gareth Jones
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, iż przeprowadzanie szkolenia BHP praktycznie dla każdego pracownika jest konieczne abyś w ogóle mógł dopuszczać go do pracy? Okazuje się, że wiele spośród drobnych przedsiębiorców nie ma o tym zielonego pojęcia.

Jakie ma zadanie superwizja oraz kto ją przeprowadza?

superwizja
Author: Rio Mare
Source: Rio Mare
Jedną z rodzajów pomocy terapeutycznej, która może być przeprowadzana przez psychoterapeutów w ośrodkach odwykowych jest taka, która dodatkowo mogłaby rozwijać umiejętności zawodowe psychoterapeuty, który zgłosił dany kłopot swemu bardziej doświadczonemu koledze.

Pasty do zębów przeznaczone dla palaczy - a więc, w jaki sposób pozbyć się przebarwień, gdy "odpala się dymka"

praca
Author: Fotolia.com
Source: Fotolia.com
Jeśli jesteś personą palącą, to z całą pewnością znasz dobrze problemik, jakim są spowodowane tą czynnością przebarwienia na swoich ząbkach, nie wspominając już o brzydkim z tego powodu zapachu pochodzącym z wnętrza usteczek.

Pages