cholesterol

Sklepy ze zdrową żywnością i ich ciekawa, przestronna propozycja

zdrowa żywność
Author: t-mizo
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej osób wybiera zdrową żywność zamiast chemicznie przetworzonej, całej konserwantów oraz złych dla zdrowia substancji. Nieprawidłowe odżywianie się może być przyczyną wielu problemów ze zdrowiem, nieraz przyczynia się do otyłości, cukrzycy czy zbyt wysokiego cholesterolu. Niezdrowa żywność niewątpliwie jest podła dla naszego żołądka i układu pokarmowego.

Jakiego rodzaju oleju dobrze byłoby używać, jeśli chcemy zredukować liczbę tzw. niewłaściwego cholesterolu?

kobieta podczas ćwiczeń
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Organizm człowieka to bardzo zagmatwany system. Do jego poprawnego działania niezbędnych jest dużo elementów oraz związków chemicznych. Część z nich produkuje nasz organizm samodzielnie (konkretnie w wątrobie powstaje aż 85%), natomiast cząstkę musimy spożywać razem z pożywieniem.

Na co pomaga olej arganowy? Dlaczego warto go używać Jakiego typu ma plusy?

mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
olejek arganowy to jeden z droższych i cenionych olejów na świecie. Produkuje się go z owoców żelaznej arganii, a do stworzenia 1 litra olejku tłoczonego na zimno należy zużyć aż 30-35 kg

Czemu wskazane jest aby uzupełniać swoją dietę o naturalne składniki i mikroelementy, które niesie na przykład olej lniany?

uroda
Author: www.homejobsbymom.com
Source: http://www.flickr.com
W codziennym funkcjonowaniu gotowanie od zawsze było ważnym aspektem, aktualnie jest to wprost rytuał, dzięki któremu możemy radować się spotkaniem z krewnymi i spędzić sympatycznie dzień w kuchni. Atrakcyjne jest slow food, czyli kuchnia, w której szykowanie posiłków wymaga dobrego przygotowania i czasu.