cholesterol

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Czemu wskazane jest aby uzupełniać swoją dietę o naturalne składniki i mikroelementy, które niesie na przykład olej lniany?

uroda
Author: www.homejobsbymom.com
Source: http://www.flickr.com
W codziennym życiu gotowanie od zawsze jest istotnym aspektem, współcześnie jest to wręcz rytuał, dzięki któremu możemy cieszyć się spotkaniem z krewnymi i spędzić sympatycznie czas w kuchni. Popularne jest slow food, to znaczy sztuka kulinarna, w której przygotowywanie posiłków wymaga odpowiedniego przygotowania i czasu.

Jakiego rodzaju oleju dobrze byłoby używać, jeśli chcemy zredukować liczbę tzw. niewłaściwego cholesterolu?

kobieta podczas ćwiczeń
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Ludzki organizm to niezwykle zagmatwany układ. Do jego poprawnego działania wymaganych jest dużo elementów i związków chemicznych. Niektóre z nich produkuje nasz organizm samodzielnie (ściślej temat ujmując w wątrobie jest wytwarzanych aż 85%), a część musimy przyjmować łącznie z pokarmem.

Sklepy ze zdrową żywnością i ich ciekawa, przestronna propozycja

zdrowa żywność
Author: t-mizo
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej ludzi wybiera zdrową żywność zamiast chemicznie przetworzonej, pełnej konserwantów oraz złych dla zdrowia substancji. Nieprawidłowe odżywianie się może być przyczyną wielu problemów ze zdrowiem, często przyczynia się do otyłości, cukrzycy bądź za wysokiego cholesterolu. Niezdrowa żywność bezsprzecznie jest podła dla naszego żołądka oraz układu pokarmowego.

Na co pomaga olej arganowy? Dlaczego warto go używać Jakiego typu ma plusy?

mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Arganowy olej to jeden z bardziej drogich i cenionych olejów na świecie. Wytwarza się go z owoców żelaznej arganii, a do wyprodukowania jednego litra oleju tłoczonego na zimno należy zużyć aż 30-35 kg