świat

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Czym jest siatkówka oka oraz na jakiego rodzaju schorzenia jest ona narażona?

Śpij dobrze i wstań wypoczęta
Author: Tempur
Source: Tempur
Najważniejszą częścią oka jest siatkówka. To właśnie dzięki niej widzimy otaczający nas świat. Zbudowana jest ona z wielu milionów czopków oraz pręcików, zatem komórek nerwowych. To one umożliwiają odbiór sygnałów świetlnych, które za pomocą nerwu wzrokowego przekazywane są do mózgu, w którym powstaje obraz.

Dział dermatologii, nazywany również medycyną estetyczną, staja się coraz bardziej powszechny.

katalog
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Dbamy o siebie


Pragniemy wyglądać pięknie i atrakcyjnie. Nie powinno to dziwić. By pomóc naszym zachciankom z pomocą medycyna i farmacja. Na rynku z każdym rokiem proponowane są najnowsze techniki i projekty, pomagające upiększyć własne ciało.

Jak należy troszczyć się o wzrok, żebyśmy cieszyli się nim jeszcze długi czas?

wzrok
Source: http://sklep-epapierosy.pl/
Osoby, które noszą okulary, często borykają się z jakąkolwiek wadą widzenia. Może być to dalekowzroczność lub astygmatyzm. Czy nosimy okulary czy też nie, musimy dbać o swoje oczy w każdej okoliczności.

Myślisz nieraz, jak to się dzieje, iż obecna technika osiągnęła już tak wysoki poziom, a ludzkość musi zmagać się z wieloma schorzeniami i nie ma na nie skutecznego lekarstwa

witaminy
Author: Will Thomas
Source: http://www.flickr.com
Ludzie cierpią na depresje, różnego rodzaju nerwice, schizofrenie. Starzeją się bardzo szybko, bardzo wielu walczy z otyłością, z wiekiem tracą kondycję - takich schorzeń i niedomagań moglibyśmy wymieniać jeszcze wiele.