prezent

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Które najpopularniejsze przypadłości można poniekąd uzdrawiać za pomocą należytego żywienia?

omega-3
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Czy pamiętasz, iż ok. 50-70% posiadanej poprzez człowieka energii winno pochodzić, w wypadku człowieka zdrowego z węglowodanów, jakie są jednym z zawartych w żywności składników? Jeżeli idzie o inne źródła energii, to uzgodnione dla naszej ojczyzny poprzez Instytut Żywności standardy mówią, iż pozostałe 10-15% powinno pochodzić z produktów białkowych, a 20-35% z tłuszczów.


Ważne jest jednak to, jakie są to tłuszcze.

Kosmetyki dla panów przeznaczone do codziennej pielęgnacji

metoda
Author: Wrocławskiego Parku Wodnego
Mężczyźni starają się dbać o utrzymanie codziennej higieny. Dlatego często korzystają z prysznica, a także starają się regularnie golić twarz. W tym celu wybierają żele pod prysznic i szampony do mycia włosów. Mogą także wybierać męskie żele albo mydła do mycia twarzy, w takim mieści się mydło do golenia.

Opakowania, dzięki którym możemy komfortowo korzystać z produktów oraz cieszyć się ich długą świeżością

chusteczki
Author: www.freeimages.com
Source: www.freeimages.com
Każdy produkt, który znajdziemy w sklepie jest przechowywany w opakowaniu, które odpowiada za ochronę przed różnego typu uszkodzeniami. Oprócz tej funkcji opakowania pełnią także funkcję reklamową jak również zachęcają klientów do zakupu.


W obecnych czasach bardzo dba się o to, aby produkowane opakowania były przyjazne dla środowiska, najlepiej podlegały recyklingowi tudzież wykonywane były z bezpiecznych tworzyw.

Pages