materiał

Dbamy o zdrowie i ciało

Zabawka dla niemowlaka
Author: Liz
Source: http://www.flickr.com
Propolis to naturalny antybiotyk, który doskonale sprawdzi się w leczeniu wielu niedyspozycji.


Propolis jest to substancja używana przez pszczółki jako materiał uszczelniający, stąd właśnie również druga jej nazwa - kit pszczeli.

Jak dbać o higienę sprzętów medycznych?

higiena
Author: Aqua Mechanical
Source: http://www.flickr.com
Niezależnie od działu medycyny, prócz dbałości o podejmowanie odpowiednich leczniczych kroków, równie ważna jest troska o urządzenia wykorzystywane podczas wszelkiego rodzaju zabiegów. Nie wszystkie bowiem używane są jedynie raz, i po wykonaniu określonych medycznych czynności wrzucane do odpowiednich pojemników. Znaczna większość tego rodzaju sprzętów służy wielu pacjentom, w związku z tym zachowanie wysokiego poziomu ich czystości staje się kwestią priorytetową dla zdrowia.

Dzisiaj o środowisko można dbać również w czasie mycia zębów, gdyż na rynku pojawiły się ekologiczne szczotki

ekologiczna szczoteczka do zębów
Author: Erin Stoodley
Source: http://www.flickr.com
Czy o otoczenie można dbać nawet podczas codziennej higieny? Rzecz jasna, że tak, potrzeba jedynie zastosować odpowiednie produkty. Pomyślnie coraz łatwiej je zakupić w polskich salonach handlowych.


Zakręcaj wodę, stosuj ekologiczną szczoteczkę

Czy korzystaliśmy już z propozycji jaką mają szczoteczki ultradźwiękowe?

kawa
Author: Dafi
Source: Dafi
Na rynku pojawia się znacznie więcej przedmiotów, które mają nam pomóc w dbaniu o nasze zęby. Z tego powodu niesamowicie istotny okazuje się być Wybór odpowiedniej szczoteczki, tak żebyśmy posiadali pewność, że czyści zęby nie niszcząc szkliwa oraz że dotrze do każdego zakamarka.


Szczoteczka soniczna seysso to dobry wybór


Warto spojrzeć na różnorakie oferty dentystów, aby dowiedzieć się, że przeważnie zalecana jest przez nich szczoteczka soniczna seysso.

Czy białko jest dobrym środkiem dla zawodników sportowych?

stomatolog
Białko jest istotnym elementem naszej diety. Czasami niełatwo jest dostarczyć je w pożywieniu w odpowiednich dawkach. Dlatego też dziś posiadamy do kupienia w aptekach przeróżne preparaty białkowe, które można by łączyć z pozostałym uzupełnieniami diety przy pomocy shakera.