Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Krew jest odzwierciedleniem samopoczucia psychicznego człowieka

Dawanie prezentów jest równie przyjemne, jak ich odbieranie. Jeżeli chcemy pokazać swoim najbliższym, że darzymy ich uczuciem i że się o nich troszczymy, możemy dać im nietypowy upominek - mikroskopowe badanie żywej kropli krwi.
lekarz
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Krew jest bardzo istotną dla samopoczucia psychicznego, płynną tkanką organizmu. Przez całe życie, nie zwracamy uwagi, że krew krąży nieustannie w naszym organizmie. Krew, dostarcza tlen pobrany z płuc i dostarcza substancje odżywcze do wszystkich komórek, odebrane z przewodu pokarmowego.

Czy zaintrygowałyby Cię inne newsy na wybrany temat? Zachęcamy do przejrzenia nowego artykułu. Tam zaznajomisz się z wszystkimi wiadomościami.

Od jakości krwi zależy też codzienny stan naszej energii, naszego stanu psychicznego i fizycznego i ogólny stan naszego organizmu. Bez płynu ustrojowego - krwi nie istnieje życie. Płyn ustrojowy - krew ma również rolę informacyjną.

Dla lekarza, niezwykle istotną informacją badawczą jest skład płynu ustrojowego-krwi, kształty komórek i cechy krwi. Rośnie zainteresowanie techniką oceniania krwi w zakresie stanu odżywienia i równowagi metabolicznej w organizmie. W Polsce, analiza żywej kropli krwi, jest nowością. Badanie, polega na mikroskopowym obrazowaniu kropli krwi, pobranej z opuszki palca. Kolejno, pobrana kropla krwi oceniana jest pod mikroskopem, przy zastosowaniu bardzo dużego powiększenia. Dzięki temu powiększeniu widoczne są we krwi wszystkie jej elementy. Widzimy wygląd erytrocytów, leukocytów, trombocytów, ich aktywność i ułożenie względem siebie.

Żeby zgłębić wiedzę na przedstawiany wątek obejrzyj stronę (http://theomarvee.com/), która zawiera interesujące informacje na przedstawiany temat - trzeba tylko kliknąć.
Przesyłanie obrazu dostarczanego przez mikrokamerę z mikroskopu na ekran monitora, ułatwia jednoczesną obserwację obrazu krwi przez osobę która poddała się badaniu . Jest to nietypowa możliwość zaobserwowania tego, co znajduje się w naszym organizmie i co nam gdzieś na co dzień umyka. Czytelność obrazu jest o wiele wyższa niż wiele słów czy suchy wydruk cyfr. Dostatecznie szybka reakcja, może sporo obniżyć niebezpieczeństwo wystąpienia niebezpiecznych dla nas dolegliwości, jak również sprawić cofnięcie niekorzystnych jej symptomów. Wczesne wykrycie oznak odbiegających od normy, umożliwia doprowadzenie naszego organizmu do równowagi, poprzez wprowadzenie zmian w dotychczasowym stylu życia oraz wprowadzenie nowych przyzwyczajeń żywieniowych.