żywienie

W jaki sposób najdoskonalej dbać o samopoczucie

Przywitaj lato z nową sylwetką!
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
W dzisiejszych czasach wobec wielu pokus zdrowe życie nie jest prostym zadaniem. Tłuste chipsy i smakowite słodkości, niezdrowy fast food, masowa komputeryzacja mocno wiążąca się z siedzącym stylem życia, powszechny stres i powszechny brak czasu oraz chęci na uprawianie sportu to najprawdziwsze utrapienia współczesności. Jak wtedy sprawnie dbać o zdrowie?

Która żywność od Marty Kawczyk będzie najlepsza dla Twojej figury?

ekologiczne jedzenie
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
W czasach internetu dużo osób w naszym kraju prowadzi własne blogi. Mogłyby to być blogi modowe czy też z poradami kulinarnymi. Jedną z tego typu osób jest Marta Krawczyk. O czym opowiada jej blog, opiszemy w tym tekście.

Popularność na eko jedzenie jeszcze wyraźniej zwiększa się - markety w Krakowie

warzywa ekologiczne
Author: Rick Ligthelm
Source: http://www.flickr.com
Obecnie style powiązane ze zdrowym żywieniem są ogromnie atrakcyjne. Błyskawicznie zyskują gro zwolenników zarówno pod kątem aktywnego trybu funkcjonowania i uprawianiem sportu, jak i odpowiednią dietą. Łatwo jest zauważyć, że wciąż jest to w modzie i coraz więcej osób postanawia restrykcyjnie przekształcić swoje dotychczasowe życie. Zmieniają i wzbogacają dietę o bardziej wartościowe składniki, poszukują przyciągających dziedzin sportowych, w których mogą się rozwijać, oraz cały czas poszerzają własną wiedzę z zakresu zdrowego trybu życia. Do jego nieodłącznych elementów w pewnym momencie dołączyła żywność ekologiczna, jaka ekspresowo zdobyła rzesze zwolenników.