żywienie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Która żywność od Marty Kawczyk będzie najlepsza dla Twojej figury?

ekologiczne jedzenie
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
W czasach internetu wiele ludzi w naszym państwie prowadzi własne blogi. Mogą to być blogi modowe czy też z poradami kulinarnymi. Jedną z takich osób jest Marta Krawczyk. O czym opowiada jej blog, opiszemy w tym tekście.

W jaki sposób najdoskonalej dbać o samopoczucie

Przywitaj lato z nową sylwetką!
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
W dwudziestym pierwszym wieku w obliczu wielu pokus bycie zdrowym nie jest łatwym zadaniem. Tłuste chipsy i smakowite słodkości, niezdrowy fast food, powszechna komputeryzacja mocno wiążąca się z siedzącym stylem życia, powszechny stres i powszechny brak czasu oraz chęci na uprawianie sportów to autentyczne utrapienia dwudziestego pierwszego wieku. Jak wtedy dobrze dbać o zdrowie?

Popularność na eko jedzenie jeszcze wyraźniej zwiększa się - markety w Krakowie

warzywa ekologiczne
Author: Rick Ligthelm
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj style połączone ze zdrowym żywieniem są niesłychanie modne. Szybko zdobywają mnóstwo sympatyków zarówno pod kątem aktywnego trybu funkcjonowania i ćwiczeniem sportu, jak i stosowną dietą. Łatwo jest zaobserwować, że ciągle jest to w modzie i coraz więcej ludzi postanawia rygorystycznie zmienić swoje dotychczasowe życie. Zmieniają i wzbogacają dietę o bardziej potrzebne składniki, poszukują interesujących dziedzin sportowych, w których mogą się rozwijać, oraz przez cały czas rozszerzają własną wiedzę z zakresu zdrowego trybu życia. Do jego nieodłącznych elementów w pewnym momencie dołączyła żywność ekologiczna, jaka ekspresowo nabyła rzesze sympatyków.