opieka

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Opieka nad starszymi, lub też niepełnosprawnymi ludźmi to nie jedynie trud poświęcenia, ale też i i duża odpowiedzialność

Łazienka, natrysk, poręcz dla niepełnosprawnych
Author: KOŁO
Source: Lazienkaplus.pl
Wymaga zmiany dotychczasowego życia. Osoby, które nie są w stanie samemu poruszać się, czy to z powodu wieku, lub też chorobę potrzebują ciągłej opieki.


Rodziny takich osób są w niebywale trudnym położeniu.

Co uczynić, kiedy bliska osoba potrzebuje pomocy i częstej opieki – dowiedz się, jakie są możliwości

usługi opiekuńcze
Author: Navy Medicine
Source: http://www.flickr.com
Podczas życia niejednego człowieka nadchodzi czas, gdy potrzebuje pomocy. Częstokroć tylko w rzadkich sytuacjach, czasami częściej przy czynnościach domowych, bywa jednak i tak, że pomoc wymagana jest całodobowo. Co w takiej sytuacji uczynić?

Nie każdy Polak może może zrobić tak, aby zwolnić się z pracy i zająć się bliską osobą. Bywa także, że pragnie to zrobić, lecz nie nie potrafi udźwignąć wszystkiego psychicznie.

Szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej - czyli, w jaki sposób nauczyć się ratować jakiejś osobie życie

kurs pierwsza pomoc przedmedyczna
Author: Pinio
Source: Pinio
Bardzo chcesz nauczyć się pierwszej pomocy, a potem, jeżeli egzystencja pozwoli, przeszkolić się w dalszym ciągu, aby być doktorem, albo kimś, kto w aktywny sposób działa w branży "opieka oraz ochrona zdrówka"? Zapisz się więc na kurs zaczynającej pomocy, najlepiej takiej, która to później dopomoże Tobie w urzeczywistnieniu marzenia! Jaki to konkretnie kursik oraz gdzie takie bywają przeprowadzane? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając żadnego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - świeżo co wydzierganego - felietoniku!

Pages