okulista

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Prewencja - najtańszym sposobem na zdrowie

okulista
Author: US Army Africa
Source: http://www.flickr.com
Dbanie o zdrowie to głównie zapobieganie poważniejszym problemom, stąd tak niezmiernie ważne są badania profilaktyczne. Od zawsze wiadomo, iż zapobieganie jest dużo tańsze od terapii. Tyczy się to każdego typu schorzeń. Wszyscy zgadzają się co do tego, że musimy starać się jak najwcześniej ujawniać nowotwory, bo prędka reakcja w większości wypadków umożliwia skuteczne leczenie.

Pragniesz zaszaleć? Postaw na soczewki, które modyfikują zabarwienie tęczówki!

Współcześnie zdecydowanie więcej ludzi ma kłopoty ze wzrokiem. Jest to wywołane głównie czytaniem przy sztucznym świetle , a także korzystaniem z komputera przez długie godzin. Jeśli zdaje Ci się, że od dłuższego czasu gorzej widzisz, sceny się rozmazują i nie jesteś w stanie odczytać tego co jest napisane na różnych plakatach, to znak że jak najprędzej winnaś się wybrać do okulisty.

Z jakiego powodu cały czas trzeba dbać o swoje oczy, zalety laserów w nowoczesnej okulistyce.

bieganie
Author: Naturhouse
Source: Naturhouse
wzrok jest chyba najważniejszym zmysłem, z którego korzystamy wszyscy, dlatego też trzeba dbać o swoje oczy przez całe życie. Jednak praca przy nieodpowiednim oświetleniu czy nadmierne wpatrywanie się w ekrany sprawiają, że może się on znacznie pogorszyć.

Czemu wskazanym jest badać wzrok?

Author: WTL photos
Powinniśmy troszczyć się o nasz wzrok, albowiem jest to jeden z najważniejszych organów - jeżeli nie najważniejszy - dla powszedniego funkcjonowania. Większość informacji (około osiemdziesiąt procent) dochodzi do nas za pomocą wzroku. W związku z tym każdy komplikacja z tym narządem to dla nas ogromnie kłopotliwe doznanie.

Pages