alergia

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jagody z dalekich stron

jagody acai
Author: Matt Lavin
Source: www.flickr.com
Długie, szczęśliwe życie to wieczne marzenie każdego z nas. Od zarania dziejów słyszeliśmy o nim w baśniach i legendach, których śmiałkowie poszukiwali źródła wody, ofiarującej wieczną młodość i zdrowie. Trwający postęp nauki i techniki, w szczególności biotechnologii niezwykle nas przybliżył do spełnienia tego pragnienia.

Należy zdawać sobie sprawę z przedmiotów dla ludzi z alergią

Alergia u dziecka
Author: Vileda
Source: Vileda
Zazwyczaj jeżeli my jesteśmy alergikami, lub są nimi nasze maluchy, to obawiamy się, że nie uda nam się do nich dostać takich produktów, które nie uaktywniałyby alergii. Mimo wszystko jak się okazuje znacznie częściej producenci przeróżnego rodzaju materacy i poduszek rozmyślają także o takich osobach z alergią oraz odpowiednio dla nich opracowują materace z dobrych przedmiotów.