placówki

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Zdrowie psychiczne okazuje się niesamowicie ważne, więc kiedy zjawia się jakiś kłopot, potrzeba poszukać wsparcia

perspektywa - zdrowie
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
W sytuacji kiedy pacjenta dopada jakaś dolegliwość, zazwyczaj udaje się do lekarza, który pomaga mu znaleźć rozwiązanie kłopotów zdrowotnych. Podobnie bywa w przypadku zaburzeń natury psychicznej, nie warto zwlekać, najlepiej bezzwłocznie poszukać wsparcia.

Rezultaty kompleksowej rehabilitacji dla dzieci z rozmaitymi zaburzeniami

zajęcia rehabilitacyjne
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Fachowa i wszechstronna rehabilitacja dzieci może przynieść faktycznie duże efekty. Rehabilitacja jest naprawdę skuteczną metodą, która jest stosowana w przypadku różnorodnych chorób i schorzeń u dzieci, a także licznych zaburzeń, takich jak zaburzenia neurologiczne, zaburzenia ortopedyczne, zaburzenia przetwarzania sensorycznego i sporo innych.

Każdy chory marzy o doskonałej przychodni zdrowia, lecz tak naprawdę niełatwo taką znaleźć, szczególnie jeżeli mieszka się poza obrzeżami aglomeracji

przychodnia
Author: Juhan Sonin
Source: http://www.flickr.com
O przychodniach, państwowych ośrodkach zdrowia i poliklinikach myślimy dopiero wówczas, gdy dopada nas zimowe przeziębienie bądź groźna choroba. A w przypadku naszych milusińskich należy oczywiście doliczyć badania okresowe czy szczepienia. Zazwyczaj leczymy się w najbliżej usytuowanych ośrodkach i m. in. dlatego pragniemy, żeby tego rodzaju instytucje w pełni zaspokajały nasze wymagania, co właściwie graniczy z cudem, gdy mieszkamy na wsi. Tak czy owak, każdy chory dorzuci swoje własne postulaty, ale tutaj postaramy skoncentrować się tylko i wyłącznie na uogólnieniach.

W jaki sposób wybrać dobrą aptekę?

depresja
Author: Raymond Bryson
Source: http://www.flickr.com
Przed owym dylematem stanie każdy z nas – i nie jedynie w sytuacji, gdy ni stąd ni zowąd zachorujemy. Oferta farmaceutyczna jest dziś bardzo bogata.


Poniektórzy być może nie przywiązują dużej wagi do tego, w której aptece zaopatrują się w lek, lecz może to być wielki błąd.

Klasyczne herbaty – towar, który pozwoli na atrakcyjne spędzenie grudniowych wieczorów

Herbata ziołowa
Author: ESSIAC®
Source: ESSIAC®
Obecnie niemalejąca liczba konsumentów deklaruje zainteresowanie rozmaitymi produktami takimi jak między innymi klasyczne herbaty, które dla wielu z nas wiążą się głównie z wieloma pozytywnymi skojarzeniami. Całkiem dużo osób kojarzy bowiem smak tego napoju z rodzinnymi wieczorami spędzanymi na przykład z okazji świąt bożonarodzeniowych.