Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Życie wydaje się być naszym największym darem, z tego powodu należy dołożyć wszelkich starań, by je strzec i umieć ratować

Ogromny procent Polaków ma jakieś pojęcie o ratowaniu ludzkiego życia, gdyż lekcje z pierwszej pomocy są przerabiane na zajęciach na prawo jazdy i zwykle w szkołach w ramach przeróżnych lekcji.


Jednakże, jeżeli zapytać kogoś czy umiałby zachować zimna krew w chwili wypadku w miejscu pracy albo na drodze, to pewnie tylko co dziesiąty będzie przekonany o swych umiejętnościach.


herbaty
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


kurs pierwszej pomocy łódź
Author: Hästens
Source: Hästens
Wynika to z faktu, że 4-5 godzin szkolenia kilkanaście lat temu, nie daje nam podstawy, by mocno wierzyć w swoje siły. Na dodatek po jakimś czasie zapomina się o wielu kwestiach i niewielka grupa ludzi pamięta dokładne instrukcje z zajęć. Dlatego warto odświeżyć swą pamięć i namówić do tego bliskich i przyjaciół. Nigdy nie wiadomo, kiedy przyda nam się taka wiedza. Każdy z nas ma nadzieję, że przenigdy nie będzie musiał ją spożytkować, ale kto wie, czy przy jej pomocy nie uratujemy ludzkiego życia. Jeżeli więc jesteśmy z centrum Polski i pragniemy zapisać się na kurs pierwszej pomocy Łódź jest idealnym miastem, by odświeżyć swoją pamięć. Nauczymy się czegoś więcej niż różnego typu opatrunków, ale również metody masażu serca czy sztucznego oddychania. Jeśli poprzedni kurs mieliśmy lata temu, to na pewno zdziwią nas nowe fantomy (strona polecana w temacie) szkoleniowe.


Obecnie normą jest już, że nie uczy się tylko teorii, ale zwraca się uwagę głównie na praktykę, żeby w momencie zagrożenia zareagować automatycznie według wyuczonych mechanizmów. To może ocalić komuś życie.