zatrudnienie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jakie możliwości będą w mniejszych miasteczkach, w których bardzo często występują problemy ze znalezieniem pracy.

konstrukcje
Author: Klearchos Kapoutsis
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi w pewnym momencie dochodzi do takiego momentu w życiu, że rozpoczyna szukanie nowego zajęcia. Motywy tego typu decyzji mogą być różnorodne. nie będzie pasowała aktualna organizacja w firmie, nowi koledzy czy przełożeni. Inni zatrzymują się w miejscu z zawodowym rozwojem i do zmiany stanowiska motywują ich przyszłe wyzwania. Jednak największa chyba ilość osób, jakie decydują się na taki krok, postępuje z powodów finansowych, czyli zwyczajnie chce mieć wyższą pensję. I jeżeli mają możliwości na to, żeby swoje oczekiwania spełnić, to zwyczajnie przechodzą do działania.

Co nam zapewnia praca? Dlaczego jest tak istotna? Czy czynnik zarobkowy jest najbardziej istotny czy liczy się coś jeszcze?

Dyskusja pracowników przy stole
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Jak pomyślimy o pracy to od razu na myśl przychodzą nam różnorodne skojarzenia, największa ilość z nich ma związek z obowiązkiem oraz zarobkiem. Praca nie jest obowiązkowa, aktualnie nie ma przymusu pracy, jak było to w czasach realnego socjalizmu, ale jednak musimy pracować, aby funkcjonować. Trudno jest przecież funkcjonować bez pieniędzy, to tak naprawdę nierealne. Co jeszcze nam oferuje zatrudnienie?