Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Czy pan poddający się wazektomii może dalej prowadzić życie płciowe?

Jeżeli facet nie chce mieć dzieci, może poddać się specjalnemu zabiegowi, kóry ma na celu, doprowadzić go do okresowej niepłodności. Metoda ta jest bardzo popularna w USA.


Jest bezpieczna oraz bardzo skuteczna.
Takim zabiegiem może być wazektomia. Jest to wariant antykoncepcji dla mężczyzn. Dalej prowadzą oni swoje życie seksualne, przeżywają orgazmy, lecz ich nasienie nie zawiera plemników. Można taki zabieg przeprowadzić bez skalpela. Przy użyciu takiej techniki stosuje się zaledwie rozwarstwienie skóry, bez konieczności zakładania szwów. Podczas używania WBS można by zauważyć mniejszy dyskomfort i zmniejszenie niebezpieczeństwa krwawienia czy pojawienia się infekcji. Po zabiegu blizna jest niemalże niezauważalna. Przed zabiegiem pacjent jest w gabinecie ok. trzydziestu minut. W tym czasie musi przeczytać, podpisuje dokumentację i musi porozmawiać z lekarzem przed zabiegiem i bezpośrednio po nim. Po zabiegu wskazany jest oszczędny tryb życia. Pan przez niedługi okres może czuć lekki ból i delikatne ciągnięcie.


skóry
Author: www.wodadlazdrowia.pl


Jest to najlepsza metoda antykoncepcji. Jej efektywność sięga 99,9%. Zabieg jest niebolesny, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Jest przeznaczona dla mężczyzn, którzy są pewni, że nie będą chcieć posiadać dzieci. Trzeba jednak pamiętać, że operacja wznowienia drożnych nasieniowodów nie w każdym wypadku kończy się pozytywnie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, przejrzyj nasz kolejny artykuł, w którym czeka na Ciebie istotna treść. Rozwiąże ona wszystkie Twoje wątpliwości.

W Polsce jest to dosyć nowa technika antykoncepcji, która ochrania kobiety przed niechcianym funkcjonowaniem długiego stosowania antykoncepcyjnych hormonów.


Wazektomia może uwolnić kobietę przed używaniem innych metod antykoncepcji tego typu spiralki. Mężczyźni muszą wiedzieć, że wazektomia to nie jest to samo co kastracja. Taki zabieg to chirurgiczne usuwanie jąder.

Odpowiada Ci ten artykuł? To ekstra, sprawdź stronę chirurgia stomatologiczna kraków pod tym adresem. Przeczytasz tam więcej informacji na tego typu temat.

Dziś już tego typu matod się nie używa.