posiłki

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

W dzisiejszych czasach sporo ludzi ma trudności z wagą bądź choruje na cukrzycę.

Plecy kobiety
Author: Gary Millar
Source: http://www.flickr.com
Zatem w mnóstwa polskich miastach prowadzone bywają poradnie dietetyczne. W podobnych poradniach osoby, które ważą za mało i mają problemy z anemią i poziomem witamin w własnym organizmie potrafią dowiedzieć się, co powinny zmienić w swojej diecie, żeby mogły powrócić do odpowiedniej wagi.

Weekend we Wrocławiu? Odwiedź kawiarnię w jakiej podają najlepszą kawę w miasteczku oraz bar z jedzeniem na wagę

kawiarnia
Author: VillageHero
Source: http://www.flickr.com
Masz wolny weekend i nie wiesz jak go zaplanować? Jeśli nie byłeś nigdy we Wrocławiu to właśnie teraz jest rewelacyjny moment na taką wyprawę. Stolica Dolnego Śląska już od wielu lat zachwyca wszystkich łazików, którzy zwiedzają to miejsce. Jest to spowodowane szczególnie tym, że jest w tym miejscu znakomita baza noclegowa, wyśmienite restauracje , a także wiele interesujących zabytków, które każdy z nas musi kiedyś obejrzeć.

Na co należałoby się przygotować przed wizytą u takiego specjalisty jak dietetyk?

asortyment
Author: Netradus
Mieszkamy w czasach, kiedy często brakuje nam czasu, aby bez pośpiechu zjeść kolację lub chociażby śniadanie. Skutkiem takiego postępowania są częste wizyty w budkach, które oferują tzw. szybkie pożywienie.

Warto sobie ułatwić dbanie o niemowlę

dzieci - karmienie
Author: Tzuhsun Hsu
Source: http://www.flickr.com
Jeśli ma się zjawić na świecie kolejny członek rodziny, rodziców i dziadków łapie czyste szaleństwo, ponieważ pragną oni dać mu wszystko co najwspanialsze, a równocześnie także chcą posiadać pewność, iż urządzenia, które zakupią wesprą ich na odpowiedniejszą opiekę nad maluchem i równocześnie pozwolą im na spędzanie z nim znaczniejszej ilości godzin.

Ciekawe propozycje na obiad

Author: robsmith-gdl
W większej części rodzin często występującym codziennym dylematem jest kwestia „co na obiad”. Co ciekawe, właściwie w każdej rodzinie odpowiedź na to pytanie będzie inna. Wszystko zależy bowiem od przyzwyczajeń pochodzących z własnych domów i tego, co tam się gotowało w przypadku, gdy należało przygotować potrawę w szybkim tempie lub zrobić przysłowiowe coś z niczego.

Jak można o siebie dbać, żeby wiele lat móc się cieszyć aktywnością, zdrowiem i być zadowolonym z życia

Szczupła sylwetka, dieta
Author: Dmitry Sunagatov
Source: Fotolia.com
Spoglądając z zainteresowaniem na siedemdziesięciolatka biegającego maratony wielu ludzi osób będzie mu zazdrościć kondycji i zdrowia. Jednak nie mają świadomości tego, że stroi za tym w pierwszej kolejności odpowiedni tryb życia. Żeby przez wiele lat utrzymywać odpowiednią formę i mieć dobre zdrowie nie starczy jedynie chcieć, lecz trzeba również zrobić pewne kroki w tym kierunku.

Usługi stomatologiczne dla ludzi w każdym wieku

kadr - skóra
Author: Konrad Gruza
Source: http://www.flickr.com
Z usług dentystycznych korzystają ludzie w różnym wieku. Ortodonta wołomin leczy wady zgryzu między innymi u dzieci, bowiem u młodych pacjentów zazwyczaj takie wady się wykrywa i można im na tym etapie skutecznie zaradzić.


kadr - skóra
Author: Konrad Gruza
Source: http://www.flickr.com