posiłki

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

W dzisiejszych czasach sporo ludzi ma trudności z wagą bądź choruje na cukrzycę.

Plecy kobiety
Author: Gary Millar
Source: http://www.flickr.com
Dlatego w mnóstwa polskich miastach prowadzone będą poradnie dietetyczne. W takich poradniach osoby, które ważą nazbyt mało i powinny kłopoty z anemią oraz poziomem witamin w swoim organizmie potrafią zorientować się, co powinny zmienić w swej diecie, by mogły powrócić do stosownej wagi.

Weekend we Wrocławiu? Odwiedź kawiarnię w jakiej podają najlepszą kawę w miasteczku oraz bar z jedzeniem na wagę

kawiarnia
Author: VillageHero
Source: http://www.flickr.com
Nie pracujesz w weekend i nie masz pojęcia jak go zaplanować? Jeżeli nie byłeś nigdy we Wrocławiu to właśnie dziś jest rewelacyjny moment na taką wyprawę. Stolica województwa dolnośląskiego już od wielu lat zachwyca wszystkich globtroterów, jacy odwiedzają to miejsce. Jest to spowodowane głównie tym, że jest tu znakomita baza noclegowa, znakomite restauracje oraz wiele atrakcyjnych zabytków, jakie każdy musi kiedyś obejrzeć.

Ciekawe propozycje na obiad

Author: robsmith-gdl
W większej części rodzin często występującym codziennym dylematem jest kwestia „co na obiad”. Co znamienne, właściwie w każdym gospodarstwie odpowiedź na tę kwestię będzie brzmiała inaczej. Bardzo dużo wynika bowiem z nawyków wyniesionych ze swoich rodzin i tego, co tam się gotowało w przypadku, gdy trzeba było uzyskać coś w szybkim tempie lub zrobić tak zwane coś z niczego.

Warto sobie ułatwić dbanie o niemowlę

dzieci - karmienie
Author: Tzuhsun Hsu
Source: http://www.flickr.com
Jeśli ma się zjawić na świecie kolejny członek rodziny, rodziców i dziadków łapie czyste szaleństwo, ponieważ pragną oni dać mu wszystko co najwspanialsze, a równocześnie także chcą posiadać pewność, iż urządzenia, które zakupią wesprą ich na odpowiedniejszą opiekę nad maluchem i równocześnie pozwolą im na spędzanie z nim znaczniejszej ilości godzin.

Jak można o siebie dbać, żeby wiele lat móc się cieszyć aktywnością, zdrowiem i być zadowolonym z życia

Szczupła sylwetka, dieta
Author: Dmitry Sunagatov
Source: Fotolia.com
Spoglądając z zainteresowaniem na siedemdziesięciolatka biegającego maratony wielu ludzi osób będzie mu zazdrościć kondycji i zdrowia. Jednak nie mają świadomości tego, że stroi za tym w pierwszej kolejności odpowiedni tryb życia. Żeby przez wiele lat utrzymywać odpowiednią formę i mieć dobre zdrowie nie starczy jedynie chcieć, lecz trzeba również zrobić pewne kroki w tym kierunku.

Usługi stomatologiczne dla ludzi w każdym wieku

kadr - skóra
Author: Konrad Gruza
Source: http://www.flickr.com
Z usług dentystycznych korzystają ludzie w różnym wieku. Ortodonta wołomin leczy wady zgryzu między innymi u dzieci, bowiem u młodych pacjentów zazwyczaj takie wady się wykrywa i można im na tym etapie skutecznie zaradzić.


kadr - skóra
Author: Konrad Gruza
Source: http://www.flickr.com