przepisy

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Solidny program do obsługi faktur znacząco polepszy działanie każdej spółki czy biura rachunkowego

długi
Author: Anas Qtiesh
Source: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzimy biuro rachunkowe albo prywatną działalność, to bez wątpienia dobrze znamy trudności powiązane z odręcznym uzupełnianiem faktur i wprowadzaniem ich do systemu.

Nowatorskie narzędzia dla poprawy życia. Które gwarantują lepsze procedury?

Szara strefa
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawę, jak duże możliwości są w naszym zasięgu, jakie są sposoby, aby zdobyć bardziej korzystne wyniki. Tego typu możliwości faktycznie oferuje cash flow monitoring czy e-sąd dostęp do akt. Obie te możliwości oferują coś więcej niż normalne i poznane procedury. Cash low monitoring czyli monitoring należności polega na nadzorowaniu płatności za usługi, produkty świadczone przez danego Klienta, zaś e-sąd to bardziej łatwy dostęp do elektronicznych dokumentów sprawy.

Ciekawe koncepcje na kolację, która zaskoczy zgromadzonych gości

Author: Radisson Blu
Czym można w prosty sposób zadziwić swoją rodzinę czy przyjaciół w czasie wspólnej kolacji? Zróżnicowane, szczególnie łatwe przepisy na oryginalne dania zaciekawią nawet stroniące od kuchcenia osoby. Idealne dostosowanie do wymagań i potrzeb smakowych rozmaitych osób to gwarancja wybrania przepisu najlepszego. Dania pochodzące z różnych krajów pozwalają na stuprocentowe rozkoszowanie się smakiem na co dzień. Znakomite dania mogą trafić nawet w najbardziej wymagające gusta, natomiast smak jedzenia zostanie w pamięci na długo.

Prawo pracy – co należy znać, zanim podpisze się umowę o pracę?

umowa
Author: shho
Source: http://www.sxc.hu
Zarówno osoby decydujące się na pracę, jak i ci, którzy zatrudniają mają konkretne obowiązki, które są wynikiem obowiązującego na terenie naszego kraju kodeksu pracy. Każdy pracownik, który jest zatrudniony na umowę o pracę ma ustalony czas pracy. Aktualnie jest to osiem godzin w ciągu dnia, co daje czterdzieści godzin w tygodniu. Jeżeli wynikających z kodeksu ośmiu godzinach pracownik musi zostać w pracy, pojawią się nadgodziny.