ludzie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Ośrodki kurowania uzależnień - jedyna nadzieja dla ludzi w trwałym nałogu

blizna
Author: Ungry Young Man
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie ludzie posiadają swobodny dostęp do wielu używek. Alkohol, narkotyki w różnej postaci czy nawet papierosy to używki, które mogą nie tylko drastycznie zniszczyć zdrowie, ale przede wszystkim być powodem kryzysu w życiu. Jest to na nieszczęście niejednokrotnie powodem sporów rodzinnych, rozwodów czy niekiedy innych, gorszych sytuacji, bo osoba uzależniona nie odczuwa świata poza używką.

Jakie są różne niezawodne sposoby na zaparcia i o czym należy pamiętać przy ich używaniu?

warzywa
Author: Jonathan Rolande
Source: http://www.flickr.com
Okres zimowy to termin, gdy ludzie wykonują mniej sportu. Własna gramatura niestety rośnie niemalże bezlitośnie z dnia na dobę. Każdego ranka wstajemy z solennym przyrzeczeniem, iż już niedługo, już od dziś zaczniemy częściej trenować, a nade wszelakim w mniejszym stopniu jeść.


Jednak wtedy rozpoczynają funkcjonować tzw. prawidła Murphy'ego, wg których jeżeli coś może wyjść znacznie gorzej, to tak się właśnie stanie.

Każdy chce widzieć dobrze - nawet ci, którzy już posiadają okulary mogą się ich dzisiaj pozbyć w kilka minut

metoda laserowa smile
Author: Dermokosmetyki Mustela
Source: Dermokosmetyki Mustela
Ci, którzy mają okulary, są świadomi tego jaki to problem. Z tego powodu współcześnie bardzo modna jest korekta wzroku, która pozwoli ludziom na zawsze pozbyć się okularów.

Co uczynić, kiedy bliska osoba potrzebuje pomocy i częstej opieki – dowiedz się, jakie są możliwości

usługi opiekuńcze
Author: Navy Medicine
Source: http://www.flickr.com
Podczas życia każdego człowieka nadchodzi okres, kiedy potrzebuje pomocy. Częstokroć jedynie w sporadycznych sytuacjach, od czasu do czasu częściej przy czynnościach domowych, zdarza się jednak i tak, że pomoc wymagana jest przez całą dobę. Co wtedy zrobić?

Nie każdy mieszkaniec Polski może może zrobić tak, by odejść z pracy i być z bliską osobą. Bywa także, że chce to uczynić, lecz nie nie potrafi udźwignąć całej sytuacji psychicznie.

Czym jest guma do ćwiczeń, o jakiej sprawie należałoby pamiętać przy jej nabyciu i które są jej rodzaje?

model
Author: Alan Patrick (Otto) Alpenfelt
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, czym jest asana? Jest to wyrażenie tak zwanej pozycji stosowanej przy trenowaniu indyjskiej jogi. Może to być pozycja stojącą, leżąca, mogłoby to być również stanie na dłoniach lub na głowie.

Acerola – roślina z nadzwyczajną ilością witaminy C dostępna w naturalnej postaci oraz w tabletkach.

babcia z wnczkiem
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Jest w naturze wiele różnorodnych roślin, które kiedyś człowiek umiał docenić oraz wykorzystywał w własnym życiu do wielu różnych celów. Wraz z rozwojem gospodarczym i technicznym obywatel odrobinę zapomniał o darach, jakie ma od środowiska i zainteresował się chemicznymi produktami. Jednak bardzo często znów zaczyna sięgać po naturalne środki.

Pages