posiłek

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

W jaki sposób panie chcą spędzać wolne sobotnie wieczory, jeżeli w tygodniu pracują zawodowo

filiżanka herbaty
Author: Blomus
Source: www.smakprostoty.pl
Kobiety muszą łączyć pracę zawodową z obowiązkami domowymi, czyli sprzątaniem czy robieniem zakupów. Do tej listy trzeba byłoby jeszcze dodać wychowanie dzieci, co w końcu wiąże się też z obligatoryjną obecnością na wywiadówkach.

Na co należałoby się przygotować przed wizytą u takiego specjalisty jak dietetyk?

asortyment
Author: Netradus
Żyjemy w czasach, kiedy często braknie nam czasu, żeby bez pośpiechu spożyć kolację lub choćby poranny posiłek. Skutkiem tego są częste odwiedziny w budkach, które oferują tak zwane szybkie pożywienie.

Jakie są zalecenia oraz zakazy przy tego typu zabiegu jak pobieranie krwi?

cukrzyca
Author: Virada da Saúde
Source: http://www.flickr.com
Krew to wyjątkowy płyn, który ma obowiązek podtrzymywać mechanizmy życiowe człowieka. Pełni funkcje transportowe oraz np. podporowe. Ciągły przepływ krwi zapewnia stałocieplność.


Najważniejszą czynnością krwi jest transport tlenu z płuc do wielu komórek i transport dwutlenku węgla w kierunku płuc.

Jak bez nadmiernego wysiłku zapewnić sobie zdrowe odżywianie

Powszechnie wiadomo, że nasza wysportowana sylwetka jest obiektem pożądania dużej części z nas. To bowiem, jak się prezentujemy, odnajduje często swoje odbicie w licznych życiowych sytuacjach. Z uwagi na taki stan spraw wykonujemy rozległe wysiłki, aby skutecznie usunąć z naszego ciała zbędne i jednocześnie szpecące nas kilogramy tłuszczu. W dniu dzisiejszym istnieje niesłychanie wiele rozwiązań tego typu kłopotów, jednak z pewnością nie uda się nam osiągnąć dostrzegalnych wyników bez naszego samozaparcia oraz ciągłości w działaniu.

Podobna dieta pozwoli ci dbać o zdrowie, nie wahaj, zamów już dzisiaj oraz ciesz się smacznym jedzeniem

dieta-obrazek
Author: Amelia Crook
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia każda osoba wie, jak ważnym aspektem okazuje się właściwe żywienie. To co spożywamy w czasie codziennych posiłków poważnie wpływa na stan zdrowia oraz kształt sylwetki. W zaciszu domowym nieraz brakuje czasu, aby zadbać o wartościowe posiłki. Na szczęście istnieją też inne ewentualności.

Pages