dietetyka

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Najlepsze wskazówki jak schudnąć

Author: Vitana
Coraz bardziej zbliżają się ciepłe miesiące, a wraz z nimi powracający co roku problem, z którym muszą zmierzyć się między innymi dziewczyny – jak dobrze wyglądać w kostiumie kąpielowym i odrobinę schudnąć przed urlopem. Często zaczynamy po raz pierwszy myśleć o zrzuceniu zbędnych kilogramów wiosną, kiedy zaczyna się sezon na trochę lżejsze ubrania. Wtedy wiele z nas zaczyna dostrzegać dodatkowe kilogramy, które pozostają na naszym ciele po zimie. Jeżeli Ty także zastanawiasz się, jak pozbyć się zbędnych kilogramów i przed wakacjami zachwycić wszystkich swoją ładną figurą, wówczas bez wątpliwości nasz poradnik jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.

Pomysły na znakomitą dietę zimową dla pań i panów

smukła sylwetka
Author: stevetulk
Source: http://www.flickr.com
Odchudzanie na zimę nie zalicza się do najłatwiejszych, o czym przekonało się sporo kobiet i wielu mężczyzn chcących w tym okresie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Ciężkie, bardzo restrykcyjne diety zdecydowanie odpadają na zimę, ponieważ usuwanie tłuszczu z organizmu i tracenie na wadze nie może być oparta na niezdrowych metodach. Tabela kalorii, którą już dziś znajdziemy na stronach internetowych z poradami dotyczącymi diety oraz zdrowia ogólnie, może się okazać nadzwyczaj użyteczna.