Spacer

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Najlepsze wskazówki jak schudnąć

Author: Vitana
Coraz bardziej zbliżają się ciepłe miesiące, a wraz z nimi powracający co roku problem, z którym muszą zmierzyć się między innymi dziewczyny – jak dobrze wyglądać w kostiumie kąpielowym i odrobinę schudnąć przed urlopem. Często zaczynamy po raz pierwszy myśleć o zrzuceniu zbędnych kilogramów wiosną, kiedy zaczyna się sezon na trochę lżejsze ubrania. Wtedy wiele z nas zaczyna dostrzegać dodatkowe kilogramy, które pozostają na naszym ciele po zimie. Jeżeli Ty także zastanawiasz się, jak pozbyć się zbędnych kilogramów i przed wakacjami zachwycić wszystkich swoją ładną figurą, wówczas bez wątpliwości nasz poradnik jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.

Odwiedź okulistę, a prawdopodobnie okaże się, iż soczewki jednodniowe Acuvue i okulary Ray Ban aviator są cudowne dla Ciebie

wypadek
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
Nowy Rok to kapitalny czas na przemiany we własnym życiu. Nie ulega wątpliwości, że noworoczne postanowienia robi nieomalże każdy człowiek, a w późniejszym czasie tylko pojedynczym osobom udaje się je zrealizować.

Opakowania, dzięki którym możemy komfortowo korzystać z produktów oraz cieszyć się ich długą świeżością

chusteczki
Author: www.freeimages.com
Source: www.freeimages.com
Każdy produkt, który znajdziemy w sklepie jest przechowywany w opakowaniu, które odpowiada za ochronę przed różnego typu uszkodzeniami. Oprócz tej funkcji opakowania pełnią także funkcję reklamową jak również zachęcają klientów do zakupu.


W obecnych czasach bardzo dba się o to, aby produkowane opakowania były przyjazne dla środowiska, najlepiej podlegały recyklingowi tudzież wykonywane były z bezpiecznych tworzyw.

Uprawianie sportów, a ściślej aktywność fizyczna na otwartym powietrzu, pomoże zachować formę, a także świetne samopoczucie

Odzież sportowa
Author: Adidas
Source: Adidas
Zwykło się mawiać, że osoba pracująca fizycznie cały dzień powinna odpoczywać przy rozwiązywaniu krzyżówek albo lekturze książki. Z kolei panie siedzące 8 godzin przed za biurkiem potrzebują chwili wytchnienia, którą zagwarantować może poobiedni spacer po parku. Tymczasem lekarze przekonują, że tak naprawdę każdemu bywa konieczna solidna, ale równocześnie rozsądna, dawka ruchu i ta rzeczona uwaga nie odnosi się tylko do osób pracujących.