chirurg

Co to jest chirurgia szczękowa oraz które zabiegi wykonuje chirurg o specjalności chirurgii twarzowo-szczękowej?

janpol
Author: Erik Charlton
Source: http://www.flickr.com
Specjalność chirurgia szczękowo-twarzowa to dziedzina medycyny, która kojarzy ze sobą fragmenty chirurgii plastycznej jak też stomatologicznej, onkologii oraz ogólnej medycyny.

Problem wad wzroku dosięga nas coraz częściej. Na pewno jest to w dużym stopniu związane z tym, że dużo czasu spędzamy przed ekranami, ale nie wyłącznie

maluch
Author: Greenland Travel
Source: http://www.flickr.com
Jednakże nie wyłącznie to może zepsuć nasz wzrok. Czasami zdarza się i tak, że rodzimy się z taką dysfunkcją, przez którą nasze widzenie nie jest takie jakie powinno być.

Liposukcja brzuszka i pozostałych kawałków ciała - czyli, ile kosztuje odsysanie tłuszczy

sporty
Rozmyślasz nad wyzbyciem się opcją odsysania tłuszczyku, boczków ze swojego brzuszka? A być może posiadasz nadmiar tłuszczu w innego rodzaju cząstkach ciała, oraz pragniesz się go wyzbyć za wszelką kwotę? Zastanawiasz się, ja dużo takiego typu zabieg m możliwość kosztować? Jeżeli chociaż jedno się zgadza, przeczytaj koniecznie nasz felieton!

Powodujące dyskomfort choroby oczu i wady wzroku stają się łatwiejsze do wyleczenia. Laser w schorzeniach okulistycznych.

badanie wzroku
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Dość dużo ludzi w Polsce posiada schorzenia okulistyczne. Część z nich są wadami wzroku – są to wady wrodzone, dostrzeżone jeszcze u dzieci, niektóre to wady nabyte, spowodowane np. pracą w niebezpiecznych warunkach albo przed ekranem komputera bez zachowania przepisów higieny. Bywa, że starsze osoby zapadają na niebezpieczne schorzenia oczu – jaskrę albo zaćmę. Na szczęście i wady wzroku, jak i choroby starszych ludzi można obecnie całkiem wyleczyć.

Laserowa korekcja wad spojrzenia - czyli, w jaki sposób pozbyć się astygmatyzmu, oraz odmiany daleko oraz krótko wzroczności

laserowa korekcja wad wzroku
Author: DOLCAN
Source: DOLCAN
W danej chwili laserowe korygowanie wad spojrzenia bywa jednym spośród najlepszych, i najbardziej bezpiecznych metod do walki z astygmatyzmem, a także odmian daleko (przezywaną Hyporepią) oraz krótkowzrocznością (nazywaną Miopią).

Pages