kredyt

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Czym wyróżniają się fundusze inwestycyjne?

fundusze inwestycyjne dla firm
Author: Roberto Nieves
Source: http://www.flickr.com
Fundusze inwestycyjne deklarują w statucie (i nierzadko również w nazwie) w jakie finansowe instrumenty będą inwestować. Wybór tychże instrumentów jest bardzo ważny - wpływa na potencjalny zysk, który fundusz ma szansę wypracować ale również na ryzyko, jakie wiąże się z inwestycją w dany fundusz.


W nawiązaniu do powyższego przed wyborem danego funduszu inwestor powinien poznać polITykę funduszu - w jakie instrumenty inwestuje, określić potencjalny zysk i ryzyko, dopasować dla siebie najbardziej odpowiedni fundusz bądź portfel funduszy.

Chwilówki- produkty finansowe, dzięki którym możesz pozbyć się tymczasowych problemów finansowych w twojej firmie, nie płacąc odsetek

pieniądze
Author: Tax Credits
Source: http://www.flickr.com
Chcąc otworzyć własną działalność, często nie mamy aż tylu funduszy, aby natychmiast rozpocząć pracę. W tego rodzaju przypadkach bardzo przydatne będą różnego rodzaju dofinansowania jak również kredyty na rozwój działalności.

Praktyczny oraz najnowszy sposób na rachunki firmowe

człowiek ze skarbonką
Author: Andrius Repsys
Source: http://www.flickr.com
Rozliczenia pieniężne w firmie to ogromnie ważka tematyka, to od ich terminowości zależy częstokroć przetrwanie firmy. Każdemu posiadaczowi firmy zdarzyło się mieć problem z powodu niesolidności dostarczyciela albo opóźnień w rozrachunkach pomiędzy bankami.

Porównanie kredytów gotówkowych w 2014 roku

finanse
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Każdemu chyba z nas w pewnej chwili braknąć może pieniędzy na jakieś zakupy. Czy będzie to samochód, pralka czy na przykład wymarzone wakacje, to we wszystkich tych przypadkach możemy albo zrezygnować z tego, co się planowało, albo w jakiś sposób zorganizować potrzebne środki.