Ciąża

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Ginekolog Bielsko-Biała podejmuje się wyleczenia różnych problemów.

wizyta u lekarza
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Należy posiadać pewnego ginekologa
Należy sobie wydawać sprawę z tego, że ginekolog to ważny doktor, gdyż bada najbardziej osobiste miejsca naszego ciała, więc powinniśmy posiadać do niego całkowite zaufanie oraz nie mamy możliwości się go bać. Im więcej będziemy z nim rozmawiać, tym prościej będzie nam zapytać nawet o naprawdę intymne kwestie, które mogą się okazać istotne dla naszego życia.

W jaki sposób poradzić sobie można z problemem niepłodności, w jaki sposób dbać o swoje dziecko w okresie ciąży.

kobieta w zaawansowanej ciąży
Author: baby-shower.pl
Source: baby-shower.pl
Wiele par mimo usilnych starań nie może się doczekać upragnionego potomstwa. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być sporo, tak samo jak wiele będzie możliwych rozwiązań. W wielu przypadkach problem będzie leżał po stronie mężczyzny, albo jest on chory na chorobę wykluczającą naturalne zapłodnienie, albo na przykład będzie miał zbyt małą liczbę plemników. W takiej sytuacji pary często mogą się decydować na zapłodnienie in vitro korzystając z nasienia innego mężczyzny, często zwyczajnie nie będzie innej drogi na to, żeby dziecko się pojawiło.

Bank spermy jest miejscem coraz bardziej znanym - czytaj więcej o dawcach nasienia

in vitro
Author: CIAT
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesna sztuka lekarska jest na szalenie zaawansowanym szczeblu, dzięki czemu możliwe jest realizowanie zabiegów, które kiedyś były wręcz wykluczone. Wykorzystywanie współczesnych technik jest ratunkiem dla mnóstwa osób, które z przyczyny trudnej choroby nie zdołały powrócić do sprawności fizycznej. Jednym z istotniejszych dla wielu osób tematów jest rehabilitowanie niepłodności, która tworzy duży problem w aktualnych czasach.

Dowiedz się więcej odnośnie zabiegu zmniejszenia warg sromowych. Spójrz koniecznie!

zadowolona kobieta
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Nietypowy wygląd warg sromowych może powodować dyskomfort w trakcie zbliżeń z partnerem, problemy związane z infekcjami, aktywnością fizyczną. Na szczęście współczesna medycyna zapewnia zabiegi, które pomagają paniom uporać się z problemami dotyczącymi budowy intymnych okolic ciała.

Warto czytać o tych tematach: bank spermy, zapłodnienie metodą in vitro

ciąża
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Często da się słyszeć w tych czasach o dzieciach, które urodziły się z nasienia dawcy. Nie ma w tym nic dziwnego, choć u nas w kraju nadal dużo osób jest przeciw takim praktykom, gdy w Stanach Zjednoczonych jest to niemal procedura całkiem normalna. Kobiety wybierają spermę człowieka, którego ogólne cechy zdają jej się najbardziej odpowiednie.