Ciąża

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

W jaki sposób poradzić sobie można z problemem niepłodności, w jaki sposób dbać o swoje dziecko w okresie ciąży.

kobieta w zaawansowanej ciąży
Author: baby-shower.pl
Source: baby-shower.pl
Spora ilość par mimo usilnych starań nie może się doczekać upragnionego potomstwa. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele, podobnie jak wiele będzie możliwych rozwiązań. Często problem leży po stronie mężczyzny, albo jest on chory na chorobę która wyklucza naturalne zapłodnienie, albo przykładowo ma zbyt małą ilość plemników. W takiej sytuacji pary często mogą się decydować na zapłodnienie in vitro wykorzystując nasienie innego mężczyzny, niekiedy po prostu nie ma innej możliwości na to, aby się dziecka doczekać.

Dowiedz się więcej odnośnie zabiegu zmniejszenia warg sromowych. Spójrz koniecznie!

zadowolona kobieta
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Nietypowa wielkość warg sromowych może powodować dyskomfort w sytuacji zbliżeń seksualnych z partnerem, problemy związane z higieną osobistą, aktywnością fizyczną. Na szczęście nowoczesna medycyna oferuje zabiegi, które pomagają paniom uporać się z problemami dotyczącymi budowy okolic intymnych.

Szczupła oraz wysportowana sylwetka to pragnienie dużej grupy osób — możemy ją uzyskać pod bacznym okiem profesjonalisty

ear laryngolog
Author: Hey Paul Studios
Source: http://www.flickr.com
Teraz trudno wyobrazić sobie, aby żył ktokolwiek, komu nie zależałoby na pięknym wyglądzie.


Pragnienie schudnięcia oraz wyrzeźbienia smukłej sylwetki to po prostu początek sukcesu.

Warto czytać o tych tematach: bank spermy, zapłodnienie metodą in vitro

ciąża
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Zdarza się, że słyszymy w dzisiejszych czasach o dzieciach, które urodziły się z nasienia dawcy. Nie ma w tym nic dziwnego, chociaż w naszym państwie nadal sporo osób jest przeciw takim praktykom, gdy w innych krajach jest to niemalże procedura całkiem normalna. Kobiety wybierają spermę mężczyzny, którego ogólne cechy zdają jej się najbardziej odpowiednie.

Ginekolog Bielsko-Biała podejmuje się wyleczenia różnych problemów.

wizyta u lekarza
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Trzeba posiadać pewnego ginekologa
Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że ginekolog to istotny lekarz, ponieważ sprawdza najbardziej osobiste części naszego ciała, więc powinniśmy posiadać do niego pełne zaufanie oraz nie mamy możliwości się go obawiać. Im więcej będziemy z nim rozmawiać, tym prościej będzie nam spytać nawet o naprawdę delikatne kwestie, które mają szansę się okazać istotne dla naszego życia.

Bank spermy jest miejscem coraz bardziej znanym - czytaj więcej o dawcach nasienia

in vitro
Author: CIAT
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesna sztuka lekarska jest na szalenie zaawansowanym szczeblu, dzięki czemu możliwe jest realizowanie zabiegów, które kiedyś były wręcz wykluczone. Wykorzystywanie współczesnych technik jest ratunkiem dla mnóstwa osób, które z przyczyny trudnej choroby nie zdołały powrócić do sprawności fizycznej. Jednym z istotniejszych dla wielu osób tematów jest rehabilitowanie niepłodności, która tworzy duży problem w aktualnych czasach.