wady wzroku

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Prewencja - najtańszym sposobem na zdrowie

okulista
Author: US Army Africa
Source: http://www.flickr.com
Dbanie o zdrowie to głównie przeciwdziałanie poważnym chorobom, dlatego tak bardzo ważne są badania profilaktyczne. Od zawżdy wiemy, że przeciwdziałanie jest o wiele tańsze od terapii. Dotyczy to każdego rodzaju schorzeń. Wszyscy zgadzają się co do tego, iż należy starać się jak najwcześniej ujawniać nowotwory, bo szybka reakcja w wielu przypadkach umożliwia skuteczne leczenie.

Podpowiadamy jak odnaleźć profesjonalnego okulistę

Osoba w okularach korekcyjnych
Author: Ryan Hickox
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zauważysz jakiekolwiek zmiany w sposobie widzenia, wtedy bez wątpliwości jak najszybciej powinieneś udać się do okulisty. Wzrok jest na tyle wartościowy, że powinniśmy o niego bardzo dbać. Wiele ludzi niestety bagatelizuje pierwsze problemy, a takie zaniedbane wady wzroku mogą spowodować, że będziesz borykał się ze znacznie poważniejszymi kłopotami.

Odpowiednio dobrane okulary mogą poprawić wizerunek noszącej je osoby

Chłopak w okularach
Author: Patrick Metzdorf
Source: http://www.flickr.com
Okulary dodają powagi. Właściwie dobrane potrafią zmienić wizerunek noszącej je osoby i sprawić, że zacznie wyglądać bardziej elegancko. Z kolei niewłaściwie dopasowane oprawki nie tylko mogą zniekształcić wygląd twarzy, ale powodują, że będzie się wyglądać starzej, a czasami nawet śmiesznie.