rozliczenie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Ważne informacje o podatkach oraz rozliczeniach z Urzędem Skarbowym

deklaracja
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Mimo, że każdy ma obowiązek raz do roku rozliczać się z Urzędem Skarbowym, to jakkolwiek wskazane jest stale obserwować doniesienia na temat najnowszych regulaminów i ustaw tyczących się podatków, odliczeń od podatków oraz vat. W Necie jest jedna bardzo interesująca stronka, gdzie zawsze są aktualizowane wszelkie informacje tyczące się powyższych kwestii. Są na niej zaprezentowane wszystkie deklaracje podatkowe, jakie są obowiązkowe. Wolno się wiele o nich dowiedzieć z tej strony, co przysporzy się w okresie rozliczeń z fiskusem. Dzięki nim bez trudności i skutecznie wolno się rozliczyć, bez popełniania błędów.

Jakie innowacje czekają nas przy wypełnianiu PITów w 2015 roku?

deklaracja
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Tworzenie corocznej deklaracji pieniężnej stało się naszym niezwykle istotnym obowiązkiem, którego pod żadnym pretekstem nie możemy pominąć. Jego niezrealizowanie w wielu przypadkach może sprowadzić na nas szczególnie dużo nieprzyjemności, w związku z tym powinniśmy zdziałać wszystkie wysiłki, aby do takiej sytuacji nie doszło pod żadnym pozorem.

Czy przy prowadzeniu działalności gospodarczej opłaca się skorzystać z oferty wyspecjalizowanego biura rachunkowego?

pieniądze i kalkulator
Author: Jacob Edward
Source: http://www.flickr.com
Utworzenie działalności gospodarczej to świetny krok na drodze ku samodzielności finansowej i niezależności od innych. Własna firma, nawet nieduża, gwarantuje nie tylko poczucie zadowolenia, ale również stabilizacji, jeżeli nasz biznes opiera się na stałych schematach i gwarantowanych zyskach. Ale, aby faktycznie czerpać jak najwięcej korzyści, powinniśmy w pierwszym rzędzie zadbać przede wszystkim o należyte operowanie finansami i kapitałem, który do nas należy.

Jeżeli chcemy mieć prawidłowo rozliczony pit, to opłaca się być na bieżąco ze zmianami w prawie

rachunki
Wypełnianie zeznania podatkowego zdecydowanie nie jest przyjemną czynnością. Przepisy zmieniają się praktycznie co roku, a zatem nadążanie za nimi jest wyjątkowo uciążliwe. Jednak w Necie odnajdziemy mnóstwo przydatnych rad, które znacznie ułatwią nam bezbłędne uzupełnianie pitu.


Jeśli już dzisiaj rozmyślamy o tym, że za kilka miesięcy będziemy rozliczać pit2017, to opłaca się być na czasie z przepisami.