wada

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Sprawdź swoje oczy

Dieta dla zdrowych oczu
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Liczba aktualnie znanych wad wzroku jest spora i ciągle wzrasta. Generalnie schorzenia tego rodzaju pojawiają się od bardzo dawna, ale czasy obecne szczególnie temu sprzyjają. W szczególności narażone są osoby, których praca opiera się na stałym wpatrywaniu się w monitor komputera. Tym sposobem ludzie ci zbyt często przemęczają narząd wzroku, zwłaszcza że człowiek korzystający z komputera mruga o wiele rzadziej niż normalnie. A mniejsza częstotliwość mrugania prowadzi do wysychania gałek ocznych, które to jest niebezpieczne dla ich kondycji.

Powodujące dyskomfort choroby oczu i wady wzroku stają się łatwiejsze do wyleczenia. Laser w schorzeniach okulistycznych.

badanie wzroku
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Dość dużo osób w Polsce cierpi na schorzenia okulistyczne. Niektóre z nich to wady wzroku – są to wady wrodzone, zdiagnozowane we wczesnej młodości, niektóre to wady nabyte, spowodowane na przykład pracą w niebezpiecznych warunkach albo przy komputerze bez robienia przerw. Zdarza się, iż starsi ludzi cierpią na groźne schorzenia oczu – jaskrę cz też zaćmę. Na szczęście i wady wzroku, jak i schorzenia dotykające seniorów można obecnie całkowicie wyleczyć.

Zbadaj wzrok swojego dziecka - nie zapomnij o tym, że i on może nosić soczewki kontaktowe jednodniowe!

soczewka w oku
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Dla wszystkich par najważniejsze jest zdrowie i życie dzieci. W związku z tym cały czas troszczą się oni o to, żeby ich pociechy normalnie się rozwijały. W przypadku jakichkolwiek, poważniejszych kłopotów natychmiastowo rozmawiają oni z doktorami, jacy radzą co trzeba dalej robić.