Objawy

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Sfera mocno niedoceniana przez większość z nas, czyli jak zatroszczyć się o swoje zdrowie psychiczne

panorama - włosy
Author: Steffan Fredrik Kylland
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każdy mieszkaniec Polski potrafi godzinami rozmawiać o swoich dolegliwościach, na co cierpimy, jakie medykamenty stosujemy, jakie są Objawy itd.. Jednakże niemalże nigdy nie rozmawiamy o sferze psychicznej.

W jaki sposób sobie radzić, gdy pojawiają się problemy ze wzrokiem? Jakie istnieją sposoby, aby takim rzeczom zaradzić?

okulista
Author: MilitaryHealth
Source: http://www.flickr.com
Różne czynniki chorobotwórcze, na przykład bakterie albo wirusy mogą dostawać się z krwią do siatkówki, a także leżącej blisko naczyniówki. Rozwinie się wtedy zapalenie, jakiego objawy zależą od miejsca uszkodzenia siatkówki. Jeżeli takie zwyrodnienie siatkówki dotyczy plamki, chory będzie dostrzegał mroczki w polu widzenia, ale również inne dziwne rzeczy, jak błyski, będzie miało miejsce nieprawidłowe widzenie barw albo zmiana kształtu oglądanych przedmiotów.

Jak zwalczyć nietrzymanie moczu - objaśnienie problemu, objawy i sposoby leczenia

szpital
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Nietrzymanie moczu to niezwykle wstydliwy problem dla osób, które chorują na tę przypadłość. Często zdarza się tak, że chorzy wcale nie wybierają się do lekarza, ponieważ jest to dla nich zbyt krępujące. Liczby potwierdzają, że do choroby nie przyznaje się ok. 1/3 chorujących. Aktualnie problem nietrzymania moczu dotyczy od 4 do 5 milionów Polaków. dwukrotnie częściej chorują kobiety.