bieganie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

O jakich rzeczach należy wiedzieć wybierając odpowiednią dla siebie dyscyplinę sportową? Jakiej osoby się poradzić w tej kwestii? Co wziąć pod uwagę?

kręgosłup
Author: Gideon Burton
Source: http://www.flickr.com
Uprawianie sportu jest czymś bardzo wskazanym w każdym wieku. Jednak dobrze jest mieć świadomość tego, iż każdy sport wiąże się z obciążeniami naszego organizmu. Jedna aktywność mocno odbija się na naszych stawach, inna natomiast na kręgosłupie, dlatego warto wybierać mądrze sport, jaki mamy zamiar uprawiać często. O czym pamiętać? Do kogo się zwrócić po radę?

Warto stawiać na aktywne spędzanie wolnego czasu

spacer z kijkami
Author: Giorgio Minguzzi
Source: http://www.flickr.com
Sporo opowiada się o wypoczynku Trzeba zaznaczyć, że właściwy wypoczynek ma szansę mieć wpływ na całe nasze samopoczucie, przez to należy się namyślić jak musimy spędzać wolny czas. Niektórzy chcą się wylegiwać z książką, kolejni wolą ten czas spędzić bardziej aktywnie, co przekłada się również na ich fizyczną wytrzymałość. Ale czy wiemy jak musi wyglądać taka aktywność?

Każdy wyczynowiec zdaje sobie sprawę z tego, że oprócz treningów na jego formę ma wpływ odpowiednia dieta i wspomaganie ciała wartościowymi odżywkami

na kajakach
Author: TimothyJ
Source: http://www.flickr.com
Nawet jeżeli nie nazwałbyś siebie zawodowym sportowcem, ale kochasz ćwiczyć i dbać o siebie, zapewne wielokrotnie zastanawiałeś się czy odżywki wspierające są dla Ciebie.

Antykoncepcja ma niezwykle duże znaczenie w życiu każdej dorosłej kobiety

przychodnia
Author: Nanimo
Source: http://www.flickr.com
Chociaż tak faktycznie dotyczy obu płci, to jednak dotychczas ochrona przed nieplanowaną ciążą była gwarantowana szczególnie z inicjatywy pań.


Dzieje się tak być może z tego powodu, że większość środków antykoncepcyjnych jest przeznaczonych do stosowania przez kobiety.