piersi

Powiększanie biustu tkanki tłuszczowej

biust, kobieta
Author: Treacle Tart
Source: http://www.flickr.com
Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową jest alternatywą dla silikonowych implantów. Jest to metoda powiększenia piersi, która charakteryzuje się mniejszą ingerencją w organizm kobiety, przeto mówi się, iż jest to nieinwazyjne powiększanie biustu. Niestety, choć znane są badania naukowe potwierdzające bezpieczeństwo jak też efektywność powiększania piersi tą metodą, niemożliwe jest bezdyskusyjne stwierdzenie, czy jego plusy są wystarczające, ażeby zapomnieć o ryzyku, które niesie z sobą zabieg.

Pięknym chciałby być każdy jeden z nas

kosmetyka
Author: Magic Madzik
Source: http://www.flickr.com
Bardzo wielu dąży do bycia właśnie takim wszelkimi dostępnymi środkami. Jedni ćwiczą, aby zatrzymać zgrabną sylwetkę, rzucają nałogi, aby cera odzyskała młodzieńczy blask, następni z kolei brną dalej i korzystają z nowoczesnych rozwiązań chirurgii plastycznej, poddając się wszelakim zabiegom.

Zmień coś w swoim wyglądzie

Modelka
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Dawniej, kiedy zauważyliśmy, że coś nam nie pasuje w naszym wyglądzie najczęściej wybieraliśmy ciuchy, które powinny ukryć owe niedoskonałości. Później powoli zaczęto rozumieć, że nasze ciało to coś podobnego do plasteliny, to znaczy że sami damy radę je ukształtować.