piersi

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Usługi chirurgi plastycznej – jakie zabiegi odznaczają się obecnie w Polsce największym zainteresowaniem wśród pacjentów?

Zabieg chirurga plastycznego
Author: www.skinclinic.pl
Source: www.skinclinic.pl
Współcześnie dużo osób jest ofiarami problematycznych kompleksów. Społeczeństwo kładzie wielki nacisk na bycie osobą szczupłą, wysportowaną i wiecznie młodą, co nie jest możliwe bez zastosowania skalpela chirurga. Właśnie z tego powodu żadna klinika chirurgii plastycznej nie może narzekać na brak zainteresowania oferowanymi usługami.

Jak znaleźć kompetentnego lekarza ginekologa?

Ciąża
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Niejedna kobieta zastanawia się, gdzie wybrać właściwego ginekologa. Paradoksalnie nie jest to kłopot wyłącznie młodych dziewcząt, które pierwszy raz planują iść do lekarza. Wyszukać profesjonalnego i rzetelnego specjalistę "od spraw kobiecych" wcale nie jest tak prosto.

Pięknym chciałby być każdy jeden z nas

kosmetyka
Author: Magic Madzik
Source: http://www.flickr.com
Wielu dąży do bycia właśnie takim wszelkimi dostępnymi środkami. Jedni ćwiczą, aby zatrzymać zgrabną sylwetkę, porzucają nałogi, aby cera odzyskała młodzieńczy blask, jeszcze inni brną dalej i korzystają z innowacyjnych rozwiązań chirurgii plastycznej, poddając się różnym zabiegom.

Powiększanie biustu tkanki tłuszczowej

biust, kobieta
Author: Treacle Tart
Source: http://www.flickr.com
Powiększanie biustu własną tkanką tłuszczową jest alternatywą dla silikonowych implantów. To metoda powiększenia piersi, która charakteryzuje się mniejszą ingerencją w ciało kobiety, przeto mówi się, iż jest to nieinwazyjne powiększanie biustu. Niestety, chociaż znane są naukowe badania potwierdzające bezpieczeństwo jak też efektywność powiększania biustu tym sposobem, niemożliwe jest jednoznaczne stwierdzenie, czy jego zalety są wystarczające, żeby zapomnieć o ryzyku, jakie niesie z sobą zabieg.