waga

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jeżeli tylko pojawiają się wiosenne dni, zaczynamy coraz krytyczniej patrzeć na własny wygląd zewnętrzny

utrata wagi
Author: Natasia Causse
Source: http://www.flickr.com
Zwykle w trakcie jesieni, nawet tej spokojnej nieco pasujemy, przez co tyjemy tu i ówdzie. Nawet jeśli w czasie sezonu zimowego przytyjemy tylko dwa kg, to warto je od szybko zrzucić, dlatego że podczas następnej jesieni mogą przyplątać się następne kilogramy.

W jaki sposób może wyglądać nowoczesny zabieg techniką Relex Smile?

Kości
Dziś jest dużo metod, aby poprawić sobie wzrok. Istnieje laserowa korekcja wad widzenia, jaka daje możliwość postrzegania świata bez okularów czy też soczewek kontaktowych.


Jest poza tym innowacyjna technika Relex Smile Polska należy do krajów, gdzie jest okazja jej przeprowadzenia.

Jak stracić na wadze bez diety?

dieta pudełkowa przepisy 
Author: Apteka-zdrowie.eu
Source: www.apteka-zdrowie.eu
Poniżej dieta dla tych, którzy potrzebują się pozbyć zbędnych kilogramów, lecz nie lubią diet.


Pragniesz stracić na wadze, ale nie umiesz wytrzymać na diecie? Mamy parę skutecznych wskazówek, w jaki sposób wyszczupleć! To nieprawda, że bez restrykcyjnej diety nie da się zrzucić zbędnych kilogramów.

Sprzęty siłowe, oraz typu kardio - a więc, jak uposażyć osobistą siłownię?

kłopot
Author: Domzdrowia.pl
Wielu spośród nas bardzo chciałoby, jednak nie jest w ogóle wstanie lub najzwyczajniej wstydzi się korzystać z profesjonalnych sprzętów, które oferują nam przeróżne siłownie. Jednak z największych tego rodzaju powodów, jest nasza nadwaga i wstyd przed wykonywaniem ćwiczeń przy obcych ludziach.