waga

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jeżeli tylko pojawiają się wiosenne dni, zaczynamy coraz krytyczniej patrzeć na własny wygląd zewnętrzny

utrata wagi
Author: Natasia Causse
Source: http://www.flickr.com
Zwykle w czasie zimy, nawet tej spokojnej nieco pasujemy, przez co przybiera nam tu i ówdzie. Nawet jeśli w ciągu sezonu zimowego przytyjemy tylko kilka kilogramów, to warto je od razu zniwelować, dlatego że w czasie następnej zimy mogą przyplątać się kolejne kilogramy.

Sprzęty siłowe, oraz typu kardio - a więc, jak uposażyć osobistą siłownię?

kłopot
Author: Domzdrowia.pl
Wielu spośród nas bardzo chciałoby, jednak nie jest w ogóle wstanie lub najzwyczajniej wstydzi się korzystać z profesjonalnych sprzętów, które oferują nam przeróżne siłownie. Jednak z największych tego rodzaju powodów, jest nasza nadwaga i wstyd przed wykonywaniem ćwiczeń przy obcych ludziach.

Jak stracić na wadze bez diety?

dieta pudełkowa przepisy 
Author: Apteka-zdrowie.eu
Source: www.apteka-zdrowie.eu
Poniżej dieta dla tych, którzy potrzebują się pozbyć niepotrzebnych kilogramów, ale nie lubią diet.


Chcesz odchudzić się, ale nie potrafisz wytrzymać na diecie? Mamy dla ciebie kilka skutecznych wskazówek, jak odchudzić się! To nieprawda, że bez drastycznej diety nie da się zrzucić zbytecznych kilogramów.