wsparcie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

W jaki sposób funkcjonować z osobą naznaczoną schorzeniem alkoholizmu?

alkohol
Source: pixabay.com
Każdy człowiek, który kiedykolwiek zetknął się z kłopotem alkoholizmu na pewno przekonał się, iż taka sytuacja bynajmniej nie jest łatwa. Nie tylko dla samego uzależnionego, a też dla bliskich i przyjaciół. Jednak specjaliści alarmują, iż nie można się poddawać i wskazują jaką ścieżkę wybrać, żeby pomóc alkoholikowi i wspólnie zrewitalizować życie rodzinne, doprowadzone do ruiny przez alkohol.

Jak można przekazać pieniądze na określone fundacje prowadzące działalność na rzecz dzieci?

śpiące dziecko
Author: Janpol
Source: Janpol
Spośród współczesnych organizacji o charakterze pożytku publicznego szczególnym zainteresowaniem ze strony potencjalnych darczyńców cieszą się te, które pomagają dzieciom. Mogą one być związane z pomocą medyczną, ale równie dobrze mogą odnosić się do problemów niezwiązanych ze zdrowiem. Jeśli ktoś jest zaciekawiony ich pracą, warto poszukać bardziej szczegółowych informacji w Internecie, najlepiej od razu na oficjalnych portalach konkretnych fundacji.