senior

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Pomoc dla osoby starszej - co obejmuje i jakim wypadku możemy się o nią starać?

osoby starsze
Ludzie starsi oraz opiekujący się takimi osobami, czasami nie wiedzą, iż w ramach takiej opieki należą się seniorowi specjalne dodatki, które mogą pomóc i ulżyć w zakupie lekarstw, rehabilitacji czy codziennej egzystencji. Jeśli interesuje nas opieka nad osobami starszymi Warszawa na pewno zapewnia taką pomoc. Wsparcie osób starszych nie opiera się w naszym kraju na świadczeniach pieniężnych i mocno zaawansowanej opiece społecznej i socjalnej, ale senior może otrzymać różne formy pomocy, szczególnie jeśli nie może samodzielnie funkcjonować.

Czy internet to wyłącznie zabawka?

wzór
Author: Rental Realities
Source: http://www.flickr.com
Powszechnie przez jednostki mało zorientowane w zaawansowanych technologiach internet traktowany bywa jako igraszka dla młodzieży. Jakiś czas temu wręcz pejoratywny obraz internauty wykorzystywano w walce politycznej. W ostatnim czasie jednak ta opinia odchodzi do historii. Przeznaczenie tego medium staje się coraz w wyższym stopniu poważne. Naturalnie nie są to jedyne dane których poszukujemy. Szuka się również odpowiedzi na pytania o uprawę roślin doniczkowych ale również informacje o lekach jak też metodach leczenia.

Opieka dla osoby starszej – o czym należy pamiętać, aby senior czuł się jak najlepiej?

opieka nad seniorami w warszawaie
Author: New Zealand Tertiary Education Union
Source: http://www.flickr.com
Zwykle starość kojarzy się nam z końcem aktywności, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Powodem tego tego stanu rzeczy są w głównej mierze kulturowe stereotypy, czyli porównywanie starości z młodością i związaną z nią energią, która pozwala na rozwijanie pasji i zdobywanie nowych umiejętności. Obawę przed starością wzmacnia przy tym wizja samotności i nudy. Przeświadczenie, że po zakończeniu pracy zawodowej nie będziemy posiadać żadnych zajęć smuci jeszcze bardziej.