biznes

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Prawdziwą siłę oddziaływania coacha możemy odczuć po paru dobrych pytaniach wywołujących przewrót w umyśle i duszy.

Kilka słów o coachingu
Author: www.istockphoto.com
Source: www.istockphoto.com
Coaching może dotyczyć niemalże każdego tematu społecznego: bliskich, aktywności zawodowej, zdrowia, związków przyjacielskich, relacji z ludźmi, stanu psychicznego. W najbardziej znanej formie, coaching to dialog dwóch osób: coacha i petenta. Takie rozmowy są określane mianem sesja i mogą trwać od paru do kilku godzin. Klienci korzystają ze wsparcia coacha, kiedy mają jakiś kłopot, z którym nie potrafią sobie poradzić . Lub gdy chcą osiągnąć plan a nie mają pojęcia, jak się do tego zabrać. Jednym słowem, kiedy pragną przeprowadzić zmiany. Odszukanie najefektywniejszego dla petenta rozwiązania odbywa się poprzez stawianie mu właściwych pytań.

O jakie szczegóły należy zatroszczyć się otwierając firmę transportową?

praca zespołowa
Author: Steven Vance
Source: http://www.flickr.com
Otworzenie prywatnej aktywności gospodarczej jest sprawdzoną drogą na nasze życiowe zajęcie. Statystyki wyraźnie ujawniają nam, że coraz to większy procent naszego społeczeństwa decyduje się na taką drogę kariery zarobkowej, rezygnując w dodatku z posady na stabilnym etacie. Powinno się potwierdzić, że zdecydowanie się na takie zajęcie wymaga od nas sporej dawki zaangażowania oraz poświęcenia, aby włożona przez nas praca mogła zagwarantować nam oczekiwane efekty.

W jaki sposób zrobić najlepsze pierwsze wrażenie? Są różnorakie sposoby, natomiast jeden z nich jest świetny w każdej sytuacji

wizytówka dental
Author: SunnyView Dental
Source: http://www.flickr.com
Jak szybko, konkretnie oraz całkowicie profesjonalnie zaprezentować własną osobę jako specjalistę w jakiejś dziedzinie? Jest na to całkiem sporo metod. Można zacząć dyskutować na różne tematy z naszej dziedziny, dać do zrozumienia jak dużo wiemy. Problem polega na tym tylko, czy wszyscy będą chcieli tego słuchać i czy podczas tego typu wywodu nie palniemy jakiejś głupoty. Okazuje się, że jest prostszy sposób.

Jak zadziałać z własnym biznesem, ażeby błyskawicznie nie zbankrutować? Nie masz pomysłu? To może franczyza?

apteka
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Chciałbyś mieć własną firmę, ale ciężko Ci coś wymyślić. Posiadasz jakieś idee, ale wiesz, jak trudno pobić konkurencję i zjednać sobie nabywców. Zależnie od branży jest to utrudnione lub bardzo trudne, a w dzisiejszych czasach właściwie w każdej dziedzinie jest tak dużo podmiotów, że trudno wyszukać swoja niszę. Od czasu do czasu trafiają się ciekawe pomysły, które zadziwiają wszystkich tym, jak udaje im się zdobyć rynek. Niemniej, w większości sytuacji nie jest tak kolorowo, więc może się zderzyć w obleganym przez inne podmioty rynkiem. Jest na szczęście sposób, żeby jakoś sobie z tym poradzić.

W jaki sposób wybrać najlepszą kawę, jaka spełni nasze wymagania? Na jakie rzeczy trzeba zwracać uwagę?

Kawa
Author: Epicantus
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas lubi kawę, ale jak wybrać dobrą odmianę? Czy tańsza kawa jest zawsze gorszej jakości, który typ zasługuje na uwagę? Jakie są różnice pomiędzy różnymi gatunkami? Te i sporo innych pytań nasuwa się, gdy zapragniemy napić się rzeczywiście wyjątkowej kawy. A jak to wygląda faktycznie?

Czym jest franczyza aptek? Co najlepiej wiedzieć w tym temacie? W jaki sposób się zmienia to zjawisko?

apteka
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W Polsce nazywa się franczyzą w sumie każdą formę działania jakiegoś podmiotu w oparciu o cudzy pomysł na biznes. W branży aptecznej sytuacja prezentuje się niemal tak samo, choć można powiedzieć, że mamy tu dwa typy franczyz. Jedna z nich jest najbardziej odpowiednia dla funkcjonujących już aptek, druga dla nowych inwestorów. Franczyza apteczna dla nowych podmiotów zbliżona jest najbardziej do klasycznej definicji takiego rodzaju współpracy.