biznes

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

W jaki sposób zrobić najlepsze pierwsze wrażenie? Są różnorakie sposoby, natomiast jeden z nich jest świetny w każdej sytuacji

wizytówka dental
Author: SunnyView Dental
Source: http://www.flickr.com
Jak szybko, konkretnie oraz całkowicie profesjonalnie zaprezentować własną osobę jako specjalistę w jakiejś dziedzinie? Jest na to całkiem sporo metod. Można zacząć dyskutować na różne tematy z naszej dziedziny, dać do zrozumienia jak dużo wiemy. Problem polega na tym tylko, czy wszyscy będą chcieli tego słuchać i czy podczas tego typu wywodu nie palniemy jakiejś głupoty. Okazuje się, że jest prostszy sposób.

Jak zadziałać z własnym biznesem, ażeby błyskawicznie nie zbankrutować? Nie masz pomysłu? To może franczyza?

apteka
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Chciałbyś mieć własną firmę, ale ciężko Ci coś wymyślić. Posiadasz jakieś idee, ale wiesz, jak trudno pobić konkurencję i zjednać sobie nabywców. Zależnie od branży jest to utrudnione lub bardzo trudne, a w dzisiejszych czasach właściwie w każdej dziedzinie jest tak dużo podmiotów, że trudno wyszukać swoja niszę. Od czasu do czasu trafiają się ciekawe pomysły, które zadziwiają wszystkich tym, jak udaje im się zdobyć rynek. Niemniej, w większości sytuacji nie jest tak kolorowo, więc może się zderzyć w obleganym przez inne podmioty rynkiem. Jest na szczęście sposób, żeby jakoś sobie z tym poradzić.

O jakie szczegóły należy zatroszczyć się otwierając firmę transportową?

praca zespołowa
Author: Steven Vance
Source: http://www.flickr.com
Otworzenie prywatnej aktywności ekonomicznej jest sprawdzoną drogą na nasz życiowy zawód. Statystyki wyraźnie ukazują nam, że coraz to większy odsetek naszego społeczeństwa decyduje się na taką formę kariery zarobkowej, rezygnując zresztą z posady na statecznym etacie. Trzeba przyznać, że zdecydowanie się na takie rozwiązanie wymaga od nas sporej dawki zaangażowania oraz oddania, aby włożona przez nas praca mogła zapewnić nam wyczekiwane rezultaty.

Prawdziwą siłę oddziaływania coacha możemy odczuć po paru dobrych pytaniach wywołujących przewrót w umyśle i duszy.

Kilka słów o coachingu
Author: www.istockphoto.com
Source: www.istockphoto.com
Coaching dotyczy prawie każdego tematu egzystencjalnego: rodziny, pracy, zdrowia, związków partnerskich, więzi z ludźmi, stanu psychicznego. W najbardziej znanej formie, coaching to dialog dwóch osób: coacha i klienta. Takie spotkania są określane mianem sesja i mogą przebiegać od jednej do kilku godzin. Petenci korzystają z rady coacha, kiedy pojawia się jakiś problem, któremu nie potrafią podołać. Lub też kiedy pragną zrealizować plan a nie wiedzą, jak się do tego zabrać. Po prostu, kiedy pragną przeprowadzić zmiany. Odszukanie najefektywniejszego dla petenta rozwiązania odbywa się poprzez stawianie mu odpowiednich zagadnień.

W jaki sposób wybrać najlepszą kawę, jaka spełni nasze wymagania? Na jakie rzeczy trzeba zwracać uwagę?

Kawa
Author: Epicantus
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas lubi kawę, ale jak wybrać dobrą odmianę? Czy tańsza kawa jest zawsze gorszej jakości, który typ zasługuje na uwagę? Jakie są różnice pomiędzy różnymi gatunkami? Te i sporo innych pytań nasuwa się, gdy zapragniemy napić się rzeczywiście wyjątkowej kawy. A jak to wygląda faktycznie?

Czym jest franczyza aptek? Co najlepiej wiedzieć w tym temacie? W jaki sposób się zmienia to zjawisko?

apteka
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W Polsce nazywa się franczyzą w sumie każdą formę działania jakiegoś podmiotu w oparciu o cudzy pomysł na biznes. W branży aptecznej sytuacja prezentuje się niemal tak samo, choć można powiedzieć, że mamy tu dwa typy franczyz. Jedna z nich jest najbardziej odpowiednia dla funkcjonujących już aptek, druga dla nowych inwestorów. Franczyza apteczna dla nowych podmiotów zbliżona jest najbardziej do klasycznej definicji takiego rodzaju współpracy.