jadłospis

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jakie potrawy zamówić do miejsca pracy, aby zadbać o swoją linię teraz?

jedzenie na wynos w pudełku
Author: Melissa
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach otyłość jest ogromną plagą, która nikogo nie oszczędza. Gigantyczna liczba tłuszczu oraz chemii w posiłkach powoduje, że stosunkowo prosto popaść w trudności z nadwagą. Do tego dochodzi sama jakość jedzenia, jakie zwykle nie jest na tyle istotne oraz odżywcze, jak mogłoby się zdawać. W efekcie coraz więcej ludzi musi na ogół borykać się z kłopotami zdrowotnymi, w dużej mierze wywołanymi przez niezdrowe odżywianie się. Dużej liczby kłopotów zdrowotnych da się tu jednak unikać, jeśli tylko konkretna osoba na czas uda się do dietetyka. Porady dietetyka są w stanie tu bowiem być silnie wartościowo wskazówką w określeniu bardzo odpowiedniej diety dla każdego człowieka.

Ciekawe propozycje na obiad

Author: robsmith-gdl
W większej części rodzin często występującym codziennym dylematem jest kwestia „co na obiad”. Co znamienne, właściwie w każdym gospodarstwie odpowiedź na tę kwestię będzie brzmiała inaczej. Bardzo dużo wynika bowiem z nawyków wyniesionych ze swoich rodzin i tego, co tam się gotowało w przypadku, gdy trzeba było uzyskać coś w szybkim tempie lub zrobić tak zwane coś z niczego.