Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Zarobiłeś pokaźną sumę pieniędzy i planujesz je gdzieś ulokować?

Zaoszczędzileś sporą kwotę pieniędzy? Nabyłeś zwycięski los w Totolotku? A może otrzymujesz wielkie zarobki? Przeciętne oferty bankowe nie są dla ciebie. Dużo banków (w tym również i te z naszego państwa) posiada ofertę indywidualną dla bogatych klientów – w mowie Szekspira zwie się to private banking.

Kredyt w gotówce
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Omówmy najważniejsze właściwości takiej oferty. Przede wszystkim, bankowość prywatna charakteryzuje się jednostkowym podejściem do klienta. Każdym posiadaczem rachunku tego typu zajmuje się fachowiec, który jest odpowiedzialny za wyszukanie wartych uwagi opcji. Należy to podkreślić – osoba, która dysponuje sporymi aktywami (zazwyczaj powyżej miliona PLN), otrzymuje specjalnie pod nią stworzone oferty. W czasach kryzysu, kiedy banki cierpią na zmniejszone wpływy do skarbców, klient pragnący zdeponować grube kwoty jest ceniony. Z tego powodu taka osoba może mieć zagwarantowane o wiele lepsze warunki niż statystyczny obywatel, posiadający konto ROR.

Idąc dalej, bankowość prywatna gwarantuje pomoc przy inwestowaniu posiadanych sum. To pewne, że nie warto trzymać na dnie konta wielkich sum, lepszym wyjściem jest znalezienie jakiejś opcji, by te pieniądze pomnożyć. Finansista, który jest oddelegowany do kompleksowej usługi zasobnego klienta, może pomóc przy kupowaniu obligacji na giełdzie. Wiele firm oferuje też wsparcie przy innych typach inwestycji. Dobrym przykładem jest wkładanie środków w sztukę.

Po trzecie, private banking (zobacz więcej: ) to wygodna rzecz. Każdy klient dostaje pewność, że jego środki są bezpieczne i że może w każdym momencie dostać wsparcie. Firmy bardzo cenią zasobnych klientów, więc można oczekiwać najlepszej jakości obsługi.

Więcej wieści na temat tej usługi poznasz, jeśli osobiście przejdziesz się do danego banku. Warto wiedzieć, że bankowość prywatna zasadza się na indywidualnym podejściu, zatem wielu informacji nie znajdziesz w ulotkach promocyjnych bądź na stronach online.