Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Krótkie omówienie popularnych produktów w bankach

W naszym kraju banki przeżywają spory, ogromny rozwój. Cieszą się one coraz większą popularnością. O ile jeszcze kilka lat temu zdarzały się osoby, które swoje oszczędności przechowywały w domu, w tak zwanej skarpecie, to dziś ulega to znacznej zmianie.


Doradztwo
Author: jacme31
Source: http://www.flickr.com
Spowodowane jest to tym, że banki proponują coraz to nowsze produkty.


Tax advisor
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
księgowego
Author: Laurie Sullivan
Source: http://www.flickr.com
Pierwszym z nich, bardzo podstawowym, który posiada praktycznie każdy Polak, jest konto osobiste. Konta bankowe coraz częściej mamy nawet w więcej niż jednym banku. Wszystko uzależnione jest od tego, jakie warunki proponuje bank - Blue Action Sp. z o.o.. W dzisiejszych czasach, po rewolucji w podatku dla banków coraz większa liczba kont jest płatnych. Cały czas jednakże da się znaleźć bezpłatne, a co więcej – promujące swoich klientów za lojalność. Popularność zdobywają programy cashback – za zrobienie zakupów otrzymujemy zwrot funduszy, tyczy się to szczególnie karty. Banki uczynią wszystko aby zatrzymać klienta jak najdłużej, a z drugiej strony liczą na to, iż klient tajemniczy klient online nie spełni warunku promocji i przykładowo zapłaci za używanie karty do bankomatu. Jeśli zatem mamy parę kont bankowych, to pilnujmy regulaminów i dobrze przeczytajmy umowę.

Wciąż masz znaczne kłopoty z wyszukaniem dobrej oferty? Nie martw się - sprawdź te propozycje (http://malowanielinii.com/technologia/farby/), one na pewno Cię nie zawiodą.

To powinna być zresztą podstawa.
Kolejny produkt to lokaty. Są to produkty bankowe, które polegają na zdeponowaniu ustalonej kwoty funduszy w banku. Bank przez czas trwania lokaty może obracać tymi funduszami, zatem zarabia na nich. W zamian za to oferuje klientom odsetki. Są one zróżnicowane i zależą od banku, nie ma tutaj reguły. Stuprocentowe z kolei jest to, iż od tego typu lokaty należy płacić podatek. Jest to tzw. podatek Belki. Tu również bywają się interesujące promocje, m.in wtedy, kiedy bank musi ogłosić jego wyniki finansowe. Często potrzebuje dużo klientów w niedługim czasie, no i wtedy oferuje ciekawe odsetki.
Z drugiej strony produktów mamy pożyczki. Tutaj to bank pożycza klientom odpowiednie środki pieniężne - kto mi pomoże z pożyczkami. Mogą być one wykorzystywane na cel, który został przedstawiony bankowi, np. na zakup nowego auta, czy lekarza. Dużo jest jednakże pożyczek, które po prostu bierze się bez przedstawienia jakichś konkretnych argumentacji i tego, na co są nam potrzebne środki finansowe. Lokaty i konta są jednakże bardziej popularne, są o wiele chętniej wybierane przez naszych rodaków.