Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Nie da się ukryć, żyjemy w ciągłym pośpiechu i w bardzo dużym stresie

W okresie bardzo dużego konsumpcjonizmu, ciągłej rywalizacji i stałym dążeniu do osiągnięcia wszystkiego dużo więcej , nieraz zwyczajnie nie dajemy rady tego udźwignąć.


Organizm człowieka, choć odporny, nie zawsze nadąża za takim bardzo szybkim tempem.
Studencie, zadbaj o swój umysł!
Author: Naturhouse
Source: Naturhouse


Do tego dochodzi często niemożność wyspania się, spożywanie w biegu i zaczynamy w pewnej chwili zauważać, iż po prostu nie dajemy rady.To wywołuje w nas podenerwowanie, rozdrażnienie, bo przecież do tej pory wspaniale radziliśmy sobie ze wszystkimi obowiązkami. Zaczynamy zatem chodzić poddenerwowani i jeśli na tym etapie nie zmienimy czegoś w naszym życiu, to z czasem grozi nam normalnie nerwica, a ta potrafi nas wykluczyć z normalnego funkcjonowania faktycznie na długi czas. Niestety, statystyki pokazują jasno - osób na nią cierpiących ciągle przybywa. Może objawiać się naprawdę bardzo różnie. Czasem ma charakter emocjonalny, nieraz somatyczny (objawy cielesne), ale w każdym przypadku przysparza wiele kłopotów z przystosowaniem się do norm społecznych, destabilizuje zdolność uczenia się i koncentrację.

Jeśli zaabsorbował Cię opublikowany w tym miejscu tekst, śmiało przeczytaj dodatkowo towarzyszące informacje (http://drjanicki.pl/) - one też są godne polecenia.

Jeśli więc dopada Cię niczym nieokreślony niepokój, bywasz przygnębiona lub niestabilna emocjonalnie koniecznie sprawdź, czy nie jest to początek nerwicy. Jeżeli akurat w Twoim przypadku konieczne będzie leczenie nerwicy Warszawa dobrze się do tego nadaje.
Odnajdziesz w tym miejscu prawdziwych specjalistów, którzy znają się na tym naprawdę wspaniale.


Nerwica jest do wyleczenia, lecz oczekuje od Ciebie nie jedynie chęci, lecz też zaangażowania. Trzeba podjąć leczenie, gdyż życie z nią nie jest możliwe przez długi czas.