Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Jakie jest wyjście z sytuacji, gdy nie można zajść w ciążę? Jakie mogą być przyczyny takiej niepłodności?

Powody kłopotów z płodnością mogą być różne. Czasami mamy do czynienia z czasową niemożnością zajścia w ciąże, która mija po pewnym czasie. Jednak jest też tak, że kłopoty te nie mijają oraz trzeba przedsięwziąć inne środki działania, które sprawią, iż można mieć nadzieję na posiadanie wymarzonego potomstwa.


Czasem zdarza się, iż to jedna strona nie może mieć dzieci.
substancje
Author: EVERSUN


W przypadku panów i pań takie kłopoty mogą przedstawiać się różnie. Kiedy chodzi o panów czasami problemem może być słabsze nasienie, czyli plemniki, które nie mogą zapłodnić komórki jajowej. Tutaj rozwiązaniem może okazać się bank spermy, w jakim jest materiał genetyczny różnych dawców. Materiał ten jest przebadany, a co ważne spełnia wszelkie wymogi, jakie pozwalają na zawiązanie się nowego życia. Zapłodnienie dokonywane jest za pomocą in vitro, czyli jest poza ciałem, a dopiero potem zapłodnioną komórkę zagnieżdża się w ciele kobiety.


Marsza Różowej Wstążki
Author: Media Forum
Source: Media Forum


dawca komórek jajowych
Author: Bird&Co
Source: Bird&Co


Kolejnym z przypadków jest sytuacja, gdy to kobieta nie jest w stanie począć. Czasami powodem jest brak odpowiednich do zapłodnienia komórek jajowych, które powodują, iż cały proces nie może zajść tak, jak powinien. W takim wypadku rozwiązaniem może być dawca komórek jajowych, a raczej dawczyni, z jakiej komórek można skorzystać. Dawczynią taką może zostać każda z kobiet, jaka znajduje się w wieku miedzy 18, a 34 lata. Jednak powinna być zdrowa.
Proces pobierania tego typu komórek składa się z parę etapów i może trwać około miesiąca. Dzięki tego typu dawstwu możemy sprawić, iż panie, jakie w sposób naturalny nie mogłyby spodziewać się potomstwo, będą mogły cieszyć się swoim dzieckiem.