Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Piękny uśmiech jest tym, co zwykle pozwala przełamywać pierwsze lody oraz zawierać nowe znajomości

Piękny oraz śnieżnobiały uśmiech od lat jest wizytówką każdego człowieka. Lubimy mieć kontakt z osobami, które posiadają zdrowe i proste zęby.


szpital
Author: Stefan Krasowski
Source: http://www.flickr.com


implanty
Author: Fundację Rozwoju Kardiochirurgii
Source: Fundację Rozwoju Kardiochirurgii


tatuaże
Author: Hot Gossip Italia
Source: http://www.flickr.com


W obecnych czasach mamy mnóstwo sposobów na to, aby skorygować przeróżne niewielkie błędy naszego genotypu. Jeżeli mowa o zębach, to przecież mamy możliwość je wybielić, ale też wyprostować przy użyciu aparatu ortodontycznego. A co zrobić, jeśli nie mamy któregoś zęba? Mało kto ma ochotę prezentować innym braki w uśmiechu. Z tego powodu powinniśmy podumać o implantach. Są one o tyle fajne, że dzięki nim nie będą nam krzywić się zęby, które były obok tego, którego już nie mamy. Musimy wypełnić przerwę, by chronić inne zęby przed wypadaniem. implanty w obecnych czasach bywają już bardzo nowoczesne. Praktycznie w niczym nie różnią się od normalnych zębów. Niekiedy najnormalniej w świecie nie możemy nawet stwierdzić, że któryś ząb (zobacz cichoń) jest implantem. I przecież o to chodzi. W szczególności jeśli implant musi wypełnić dziurę po zębie gdzieś z przodu szczęki. Wtedy dentysta wykazuje dużą staranność w tym, żeby wszystko wyglądało jak najbardziej naturalnie. To jest znakiem najlepszego specjalisty, że umie dobrać taką wielkość i odcień zęba, że będzie wyglądał on jak nasz własny. Niestety implanty nie bywają opłacane przez NFZ i jesteśmy zmuszeni za nie zapłacić.
Jednak ładny uśmiech wydaje się być wart swojej ceny. W końcu będziemy mogli się bez zakłopotania uśmiechać i nie będziemy się bać spotykać z innymi ludźmi. Na nowo poczujemy po prostu chęć do życia.