Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Implanty jako rozwiązanie na uzupełnienie zębów

Ładny, promienny uśmiech to marzenie wielu osób. Jednakże są w życiu różne przypadki, kiedy jesteśmy zmuszeni usunąć ząb. Pocieszające jest to, że są rozwiązania, by uzupełnić zęby.


Nowoczesna stomatologia przynosi sporo możliwości w przypadku straty uzębienia, jednym z nich są implanty.
Jest to mały tytanowy wkręt umieszczany na stałe w kości szczęki, bądź żuchwy. Idealny implant stomatologiczny powinien być wytrzymały, funkcjonalny i nie odróżniać się własnym kolorem na tle naturalnych zębów. Powinien go zakładać stomatolog (zobacz cichoń stomatolog) z wprawą i należytymi umiejętnościami. Jest to najbardziej nowoczesne i najbardziej naturalne wyjście w wypadku ubytku pojedynczego, bądź paru zębów. Implanty (sprawdź informacje na stronie) cennik jest dostępny w dowolnym gabinecie, jaki zajmuje się tego typu zabiegami. O wszczepieniu implantu przesądza stan kości szczęki i żuchwy, również całościowy stan zdrowia. Przy obszernych ubytkach w uzębieniu implanty potrafią tworzyć filary ramy protetycznej. Nawet dwa implanty dostarczają dodatkowe utwierdzenie i wyśmienicie ustabilizują protezy pełne. Implanty wyglądają i zachowują się jak normalne zęby. Ze względu na swoją budowę są połączone z kością na zawsze.


przeziębienie
Author: Dreamstime
Source: Dreamstime


apteczka z lekami
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com


Po założeniu implantów należy dokładnie szorować zęby i przychodzić co pół roku na kontrolę do dentysty.
Przy niezadowalającej higienie jamy ustnej wokół implantów zbierają się zarazki, to natomiast może wywołać miejscowy stan zapalny dziąsła, a następnie zakażenie kości. Implanty to rozstrzygnięcie długoterminowe, przy kontroli i poprawnej higienie jamy ustnej mogą one wystarczyć na całe życie.