Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Jakiego rodzaju powinno się stosować kosmetyki do różnych typów włosów? O czym powinniśmy pamiętać?

Czy istnieją jakiegoś rodzaju domowe sposoby na piękne włosy? Takie pytanie stawia sobie wiele kobiet, nie ma jednak jednej odpowiedzi na w ten sposób zadane pytanie, gdyż każdy rodzaj włosów potrzebuje innego rodzaju pielęgnacji. Przy tym dbanie o włosy bardzo jest zależne od tego jaka jest pora roku, ulega to zmianie również poprzez działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Na pewno nie bez znaczenia w pielęgnacji włosów są różne czynności, jak farbowanie, trwałe ondulacje czy stosowane szampony.

To samo można powiedzieć o używanych lakierach. Są faktycznie różnej jakości, lecz jeżeli chcemy mieć mało problemów z włosami to wybierajmy jedynie profesjonalne lakiery - profesjonalne lakiery - (wejdź jeger.pl/pl/lakiery-na-meble/462-lakier-satynowy.html). Sporo kobiet ma problem z przesuszonymi włosami, w jaki sposób w związku z tym o nie zadbać? Takiego rodzaju włosy są najczęściej skutkiem częstego suszenia, modelowania i prostowania. Są wtedy podatniejsze na uszkodzenia mechaniczne, są suchsze, a więc pozbawione połysku. Ważnym krokiem w pielęgnacji włosów suchych jest wybór właściwego szamponu jak również odżywki. Kosmetyki alterna są w stanie pomóc uzdrowić taki rodzaj włosów. Zresztą przejrzyj sam o tym - .

długie, rude, kręcone włosy
Author: Maurina Rara
Source: http://www.flickr.com
A w jaki sposób możemy zatroszczyć się o włosy kręcone? Pielęgnacja tego typu włosów musi zacząć się od stosowania odpowiedniego szamponu jak również odżywki do włosów. Kosmetyki do tego typu włosów powinny zawierać naturalne składniki odżywcze, które nawilżą kręcone włosy, które z natury są suche. Układanie jak i modelowanie tego rodzaju włosów powinniśmy rozpocząć już podczas suszenia, nawinąć kilka pasemek na palce i przystawiać je do dyfuzora. Dużym problemem są włosy przetłuszczające się, gdyż wymagają codziennego mycia. To dlatego, że w szybki sposób tracą świeży wygląd, są posklejane, mogą także gromadzić zanieczyszczenia.

Jeśli zaprezentowane tu informacje są według Ciebie niebanalne, kliknij ten link, gdyż w danym serwisie także odnajdziesz coś ciekawego.
Po umyciu włosów zaleca się przepłukanie ich wodą z sokiem z cytryny. Naturalne właściwości tego owocu spowodują ściąganie gruczołów produkujących łój, powodują również, że rzadziej powstaje łupież. Pielęgnowanie takich włosów wymaga, by używać lekkie balsamy, jakie nie obciążają włosów, natomiast nadadzą im efekt puszystości. Odradza się natomiast stosowanie odżywek bez spłukiwania. Jak widzimy, nie ma jednej zasady na ładne włosy. Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju włosy mamy. Jeśli dostosujemy się do tych paru rad, możemy liczyć na dobre rezultaty.