Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Ćwiczenia i treningi wydają się być szalenie istotne dla wszystkich — zwłaszcza dla ludzi, którzy mają siedzący tryb życia

Wielkim problemem dla znacznej grupy osób, które chciałyby się ruszać, jest ich słomiany zapał. Nie mogą odnaleźć w sobie motywacji do ćwiczeń.


zabawki edukacyjne dla dzieci
Author: Sakena
Source: http://www.flickr.com


trener
Author: Florent Chretien
Source: http://www.flickr.com
Na świecie jest na pewno jedynie niewielka garstka ludzi, którzy mogą znaleźć w sobie tyle samozaparcia, by ćwiczyć regularnie. Nie wykręcają się od ćwiczeń i raczej nie muszą się do nich przymuszać. Niestety większość z nas nie ma tak silnej woli. Kiedy musimy ćwiczyć sami, to po pewnym czasie okazuje się, że sobie odpuszczamy, gdyż na przykład źle się czujemy albo po prostu zwaliło nam się na głowę mnóstwo innych obowiązków. I tutaj z pomocą przychodzi trener. Stanie się on naszym motywatorem. Można umawiać się przykładowo w fitness clubie i mieć z nim indywidualne zajęcia. Wtedy na pewno skoncentruje na nas swoją uwagę oraz będzie poprawiał wszelkie nasze błędy. Zajmie się obwisłymi mięśniami i nie odpuści nam. Wyciśnie z nas siódme poty, a przecież o to chodzi w treningu. Profesjonalny trener jednak z pewnością nie przesadzi. Będzie wiedział, jak dobrać nam ćwiczenia, aby nas rozkręcić, ale aby nie przegiąć. Nikt przecież nie chciałby, żebyśmy ulegli poważnej kontuzji. Dotyczy to w szczególności osób, które nigdy do tej pory się nie ruszały. Ich mięśnie są zastałe. Należy je rozruszać powoli.


Indywidualnie dopasowany trening z pewnością będzie dla nas najkorzystniejszym wyjściem. Oczywiście za zajęcia z trenerem (Sprawdź trener personalny gdańsk przerwa studio) będzie trzeba zapłacić, ale naprawdę warto. Szybko dostrzeżemy efekty swojej pracy i siódmych potów.