Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

W dzisiejszych czasach bardzo istotne wydaje się być to, aby poszerzać swe horyzonty i uzupełniać wiedzę

Szkolenia wydają się być ważną częścią życia współczesnego człowieka. Jest on zobligowany, by nadążać za zmianami, które następują bardzo szybko.


Współczesny postęp w wielu dziedzinach przyprawia dużą liczbę ludzi o zawrót głowy.


nowoczesne zarządzanie projektem
Author: Nguyen Hung Vu
Source: http://www.flickr.com


Publiczna przemowa
Author: LOD2project
Source: http://www.flickr.com
Z nadążeniem za wymogami czasu mają szczególnie trudność osoby starsze. Młodzi uczą się prędko, ale zawsze wymaga to ciągłego uczenia się. Czasy, kiedy wystarczyło skończyć studia i następnie przez całe życie wykorzystywać tę wiedzę, odeszły już jakiś czas temu w zapomnienie. Teraz ciągle musimy trzymać rękę na pulsie. Dlatego niezależnie od dziedziny, w jakiej się kształciliśmy, trzeba regularnie uczęszczać na różnego typu kursy. Najbardziej widoczne jest to w takich branżach jak medycyna lub informatyka. Jednak szkolenie (nowoczesne lean management szkolenia) potrzebne jest co jakiś czas też budowlańcom albo masażystom. Pewne szkolenia są płatne, a za pozostałe opłatę uiści dla przykładu miasto z funduszy Unii Europejskiej. Dobrze byłoby więc dopytywać, czy jest taka możliwość. Najważniejsze, by wyszukać kurs, który będzie przeprowadzony profesjonalnie oraz przez odpowiednio przygotowane osoby, które posiadają spore doświadczenie. Przecież ze szkolenia chcemy wynieść jak najwięcej, aby uzyskaną wiedzę być w stanie później wykorzystywać w karierze.


Należy raz na jakiś czas sprawdzać aktualne oferty kursów w sieci. Z pewnością każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Wystarczy wówczas zapisać się online oraz czekać na datę rozpoczęcia kursu. W dzisiejszych czasach rozwój to obowiązek.