Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Piękny uśmiech i zdrowe zęby natychmiast są w stanie przełamać pierwsze lody

Nie bez powodu mówi się, że przy zawieraniu nowych przyjaźni pierwsze wrażenie bywa kluczowe. W tym pomaga ładny uśmiech.
Pielęgnacja skóry jesienią
Author: Fotolia
Source: Fotolia


Nie każdy z nas został obdarzony przez DNA ładnymi i prostymi zębami. Niektórzy zmuszeni zostali, by pomóc naturze i dla przykładu mieć aparat ortodontyczny. Są również tacy, którzy posiadają proste zęby, ale mają problem z przebarwieniami. Wynikają one z różnych przyczyn. Są tacy, którzy są sami sobie winni, ponieważ przykładowo palą zbyt dużo papierosów albo piją kawę. Inne przebarwienia mogą brać się stąd, że ktoś ma martwy ząb. Musiał z pewnością przejść kanałowe leczenie i później ząb po prostu zmienił kolor. Wybielanie jest zatem procesem dość prostym i nie musimy się go bać. Można również zdecydować się na piaskowanie zębów. To pomaga usunąć kamień i drobne przebarwienia. Następnie zęby poleruje się, żeby kolejne drobinki nie mogły się już do nich przyklejać. Zabieg trzeba powtarzać (raz albo dwa razy do roku). W ekstremalnych przypadkach dentysta implanty bielsko biała może doradzić nakładki na zęby (tak zwane licówki). Niezwykle cienkie płatki przykleja się na zęby. Najdroższe są te, które wykonane są z porcelany, natomiast tańsze bywają wersje kompozytowe. Jeżeli mieszkamy na przykład na Dolnym Śląsku i potrzebny jest nam stomatolog estetyczny Wrocław z pewnością może zaoferować co najmniej kilkanaście dobrych gabinetów, gdzie dobrzy dentyści rozwiążą nasz problem.
Powinniśmy szukać online opinii o wybranym dentyście oraz umówić się na wizytę do tego, który wyda się nam najlepszy ze wszystkich.